Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám folyton veszekszik,...

Az apám folyton veszekszik, piszkál, hülyeségeket művel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok és az apám szó szerint nem hagy nyugodni és hülyeségeket csinál. amikor haza jövök a suliból már ilyenekkel jön hogy te nem viszed semmire hülye vagy kussoljál stb...ha meg ott hagyom jön utánam.ez pedig fokozódik amikor részeg néha hétköznap is de hétvégen főleg.de a testvéremet és anyámat is már az őrületbe kergeti.mind ezek mellett még hülye szokásai is vannak mint pl wc zik és nem mos kezet utána turkál a hűtőbe olyanokat talál ki rólunk ami meg se történ amit el mond a kocsmábastb segítsetek

2014. márc. 14. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem kérjetek segitséget, a gyermekvédelmisektől..
2014. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na ja csak éppen nem támogatná ezt anyukám.amit elfelejtettem le írni hogy a nagymamám házába lakunk és ő már el akarta küldeni itthonról többször is de a végén meggondolta magát mer anyám bőg utána de nem vágom miért amikor ő is csak idegeskedik miatta
2014. márc. 14. 20:42
 3/11 anonim válasza:

Szimplán rád vetíti ki a saját korlátoltságát.

Tanulj, hogy minél hamarabb a saját talpadra tudj állni, és elmenekülni onnan.

2014. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam hogy ahogy lehet elkeltözök de az a baj hogy az még nagyon messze van a középsulit 19 évesen fejezem be és addig nem hiszem hogy ki fogom bírni
2014. márc. 14. 21:37
 5/11 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben jártam,majd anya elvált, azóta a nagyimmal és a húgommal élek, így sokkal-sokkal jobb, de apa még mindig próbálja irányítani az életünket, ezért is költözünk el:/.

14/L

2014. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sajnos a válás szóba se jöhet mer ha felvetném még én lennék lecseszve...
2014. márc. 15. 12:10
 7/11 Fruzsko válasza:
Az ilyen férfiak kisebbségi komplexusban szenvednek.Azt csinálják,hogy mivel ők alkoholisták és semmire sem képesek.Gondolom dolgozni sem szeret..Mivel nem ő tartja el a családot,férfinak,apának,férjnek csődöt mondott és ezért azzal tör össze titeket,hogy rendesen degradál titeket.Ezzel próbálja megvédeni magát attól,hogy ti bántsátok az ivás miatt..kibújik ezáltal a felelősség alól.Ha anyukád sír utána,azt jelenti,hogy még mindig szereti,bár tudja,hogy milyen ember valójában.Talán még mindig arra vár,hogy megjavul.Nagymamáddal kézen fogva elmentek a gyámügyre.Ezt a témát komolyan veszik,mert a gyerekek veszélyeztetése,lelki és szellemi fejlődése van veszélyben.Lehetőleg úgy kell elmenni,hogy anyukád se tudjon róla.Választhat,hogy vagy veletek lesz vagy apukátokat takarítjátok el otthonról,mert ha anyud nem jelzi a gyámügynek,hogy ittasan veszélyeztet titeket,akkor ő ugyanúgy bűntárs ebben!Ha nem jelez,akkor elvesznek titeket tőle..Nem lehet egy életen át így élni,és mások kommentjeivel sem értek egyet,hiszen oké,hogy ha tanulsz,el tudsz menni,megszabadulni onnan,de hatalmas lelki jelenlét kell ahhoz,hogy ilyen körülmények között bármire is képes legyél.Szóval lépni kell!!! MINÉL HAMARABB!!
2014. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sajnos ez se megoldható

mer tudja a nagymamám hogy ha választania kéne akkor megin anyám összetörne és nem bírja így látni.ezért is gondolta már meg magát az utolsó pillanatba többször is amikor el akarta őt paterolni

2014. márc. 16. 18:53
 9/11 A kérdező kommentje:
de amugy én szerintem nem arról lehet csak szó hogy rám vetíti a korlátoltságát hanem csak szimplán idióta.olyan hülyeségeket fúj fel amikre más nem is reagálna.meg hogy lehet ilyeneket ki találni mint pl én mellé szarok a wc nek??? wtf.. és ilyeneket dumál a kocsmába.éppen amíg ezt írom is éppen veszekszik anyámmal arról hogy miért nem szól rám amiért azt mondtam neki véletlenül hogy az egyik meccs 3-1 lett amikor igazábol 1-0. amikor pedig azt mondom neki hogy rá biztos nem fogok hallgatni akkor ordít
2014. márc. 16. 19:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Apád egy elmebeteg idióta. Ez a kisebbik baj. A nagyobbik az, hogy az anyád nem jó anya. Amelyik nőnek van gyereke, az nem engedheti meg magának, hogy a f@xhoz ragaszkodjon ahelyett, hogy a kölykének biztosítana rendes otthont. Ezért apádra egy szót nem vesztegetnék, de anyádat megvetem. Az hagyott cserben, akinek oroszlánként kellene védeni téged.

Segítséget a családsegítőben kell kezdeményezni, ők gondoskodnak arról, hogy kellő védelembe vegyenek, akár a családodban, (megbeszélve velük az elvárt normális viselkedést), akár kiemelve onnan , és nevelőszülőknél helyeznek el.

Kérdező, a jelenlegi helyzetednél minden jobb, ezért keress kapcsolatot a gyermekvédelmissel.

2014. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!