Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Édesanyám 4 hónapja sajnos elhunyt!

Édesapám a nem rokonokat vendégül látta de az én gyerekeimre tesz magasról!

Kibuktam de nem szóltam semmit.

Felhívott hogy jó lenne adnék neki 100e ftot mert sír követ csináltat!


Épp jókedvemben talált amikor megkérdeztem tőle hogy az én gyerekeimet ki fogja fel nevelni?

2 gyermekemmel és feleségemmel élünk albérletben. Hiába dolgozunk nem jutunk egyről a kettőre. Nem kaptunk támogatást arra sem hogy a gyerekek ingyen étkezzenek mert 100ft-al meg haladja.



No a lényeg nem is az.

De a temetésbe bele adtam! kb 70.ezret/ 5 fő

Amikor kaptak vissza támogatást nem sokat vagy 20 ezret azt is eltette az öreg! Pedig egy forintba nem került neki a temetés.

Ez a minimum hogy sír követ csináltatnak. Az anyámat ők tették tönkre.

Egyébként is elegem van abból hogy 6 éve itt lakunk ebben az albérletben de egyszer nem látogattak meg bennünket!


2014. márc. 15. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Attól a nem rokonoktól kérjen kölcsön pénzt, akiket meghívott. Valahogy azt kellene csinálni, hogy beszállsz a költségbe, de nem a teljes árat fizeted ki, hanem mondjuk csak ötödét. A többi részt a rokonok.


Jogosan vagy kiakadva.

2014. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Én csak azt az egyet nem értem, hogyha valaki/valakik ennyire rosszul élnek, miért kell gyerek. Ráadásul 2.. Mi lesz szerencsétlenekkel, ha felnőnek, egész életükben boldogtalanok lesznek.


Amúgy nem adnék 100 ezret neki. Úgyse lesz semmi anyagi hasznotok belőle, nyugodtan szarhattok rá magasról, ha emiatt összevesz veletek.

2014. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Akkor szépen emészd meg, hogy apádat is majd neked kell eltemetni.
2014. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem a gyerekeid előtt beszélsz erről, mert ha ezt a nagy szeretett látják a szülők felé, te sem számíthatsz túl szeretett teljes öregkorra.
2014. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16:08

Ha azért gondolod, hogy felnőnek a gyerekek és boldogtalanok lesznek, mert szűkösebben él a család, akkor kicsit el vagy tévedve. Miért kell a gyerek? Ha csak azok vállalnának, akik el tudják mindennel halmozni a gyerekeket, akkor nem lennének emberek. Megélnek, nem azt mondta, hogy éheznek, vagy a gyerekek bármiben hiányt szenvednének, csak azt, hogy nem jutnak előrébb.


Kérdező: jogos a kiakadásod, bár ha tényleg olyan a kapcsolatod édesapáddal, ahogy írod, nem értem, miért akadsz ki ezen, és miért nem fogadod el, hogy nem ideális nagyszülő a gyermekeidnek. Nem kellene fárasztanod magad az egész dologgal. Az emberi kapcsolatok minimum két emberről szólnak, ha csak te adsz bele, akkor hiába...

2014. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

És egy ember szerinted csak megélni akar, kedves 23:02-kor író?!


Enni meg fizetni a számlákat??


És igen, nem lenne ennyi ember ha csak azok vállalnának gyereket akik eltudják halmozni. Jobb is lenne így. Nem lennénk több mint 7 milliárdnyian, nem lenne ekkora a bűnözés, a társadalmi különbségek, a munkanélküliség és a boldogtalanság, stb.

2014. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!