Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiakadásom? Nem...

Jogos a kiakadásom? Nem akarok Egyetemre menni. Ezt megis mondtam inkább szakmát szeretnék. Családból mindenki nézet nagy szemekkel hogy lehet ez.

Figyelt kérdés
Hogy majdnem az egész unokatestvérem Egyetemen végzett.. Erre meg azt mondtam hogy Igen az lehet de munkanélüliek vagy ott sütik a krumplit a mekibe.. És elmentem.. Amire haza értem, hogy képzelem ezt megbántottam mindenkit... Most meg hallgathatom 1 hétig hogy milyen szemét vagyok.! Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 23. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
nem mehet mindenki egyetemre, sok társadalmilag fontos szakma vagy hivatás van, amihez nem kell egyetemi végzettség
2010. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van sok olyan szakma van amiből jobban meg lehet élni mint egy büfészakos diplomával.
2010. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van. Én se mennék egyetemre az általad felsorolt okból meg hogy utálok is tanulni. Nem kell mindenkinek egyetemistának lennie, nem is bírom sok egyetemista embernek a fejét, mert eléggé beképzeltek, sokra tartják magukat. Nekem is van egy ismerősöm, aki diplomás és egy ócska bevásárlóközpontban árufeltöltő.. na árufeltöltést 8 általánossal is meg lehet csinálni..
2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne is menj egyetemre!!Azt csináld,amihez kedved van,és pont!:D
2010. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Hát ne is menj ilyen helyesírással.
2010. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

átérzem a helyzeted...nálunk enm volt ilyen durva vita belőle, csak jött az érzelmi zsarolás. A családban egy darab diplomás sincs, én picit több ésszel születtem, rögtön mindenki elkönyvelte hogy majd én leszek diplomás. Lehetnék is. egy baj van: sajnos sz*rok a matekra, fizikára, kémiára... és csak a tipikus büfészakok érdekelnek. Nem lesz belőlem mérnök mindenki tudja, viszont a családom annyira sügér hogy nem fogja fel, ezzel nem sokra megyek. Elmegyek szabadbölcsésznek és... semmi. dolgozhatom a mekiben én is. de jött mamám és anyu is hogy véégre valaki aki többre viszi, ne hagyjam abba a tanulást stb és könnyező szemekkel forgatták a fősulis könyvet, habár csak minden ötödik szakról hallottak már bármit is. úgy csinálnak mintha a diplomával alapvetően milliós fizetés járna.

Nézd én azt csinálom, megyek egyetemre, megnézem milyen végülis ki tudja, aztán ha nem tetszik otthagyom. nem fogok erőlködni csak mert ők büszkék akarnak lenni a kisunokájukra...

2010. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Sajnáltatod magad naaaaa :D
2010. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát én mindent megtennék hogy egyetemre mehessek csak sajnos nem vagyok olyan jó tanuló...főleg a matek nem megy.
2010. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te életed, inkább ők duzzogjanak pár hétig.
2010. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
első vagyok, anyám anno hisztériázott, amiért én csak nővér lettem, közölte mindenkivel h csalódott bennem, úgyse fog menni, többet nézett ki belőlem (tanárgyerek vagyok). szerintem az én hivatásommal az elmúlt 4évben többet tettem, mint egyesek a diplomával egész életük alatt, és egy percre se bántam meg. mindemellett tanulok most is szakmát, de a terület megmarad azért is.
2010. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!