Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám bejön a szobámba. Mit...

Anyám bejön a szobámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Takarításmániás, minden egyes nap reggel bejön a szobámba és takarít.

Egyszerűen gyűlölöm, ha bárki bejön a szobámba úgy, hogy nem vagyok itthon, hát még ha a cuccaimat rakosgatja erre-arra. Másrészt meg én is ki tudnék takarítani délután..


Kezd nagyon elegem lenni ebből, semmit sem merek előhagyni, mert úgy érzem, ez nem csak az én szobám...

Van zár, de valamiért nem működik és ugyanúgy ki lehet nyitni.. Illetve ha tennék rá, tuti leszedné az ajtót is, csak hogy ragyogjon minden..


2014. márc. 22. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy neked is van kezed, és azokat használhatod takarításra. Ha nem fogja megérteni, akkor tényleg cseréld ki az egész zárat, hisz a te szobád, és ne adj neki kulcsot.
2014. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
Addig örülj amíg van aki kitakarít. Vagy ahogyan az elején írták, takaríts magadtól és édesanyádat máris teher mentesíted.Biztosan tudna mit kezdeni a szabadidejével, és látná, hogy jó nevelést kapott tőle a gyermeke. Magadat is teher mentesíted a gyűlölködéstől.
2014. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Talán beszéljél vele. és kérd meg, hogy ne tegye, mert idegesít. Az anyák ( a jelenlévők is ! ) elfelejtik, hogy felnőtt a gyerekük.
2014. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, napi 3x porszívózni? Heti 1 is sok. Anyád beteg, szakember segítségére lenne szüksége, mert gondolom a szép szóra nem hallgat.
2014. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beteg anyukád. Apukád mit szól ehhez?
2014. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hány éves lehetsz, kérdéseből tizenéves túlkapást érzek.

Már az anyám megnevezés is durva, méltó válasz a feltett kérdésedre : ágd ki mint macskát szarni. - nehogy felháborodj, a kérdésed pontosan ilyen hangvételű.

2014. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
vágd ki .....
2014. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!