Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kérnétek segítséget a...

Ti kérnétek segítséget a vérszerinti apátoktól?

Figyelt kérdés
Egy rokonom huszonévesen egy házas nõvel kavart. A viszony alatt nem élt a nõ a férjével. A nõ terhes lett, el is mondta az apának, de utána csak kibékült a férjével. Megegyeztek abban hogy a férj lesz az apa. A lány is tudott a helyzetrõl mikor már nagyobb volt. A nevelõ apja meghalt kamaszkorában. A vérszerintivel nem volt kapcsolata. Albérletben él a családjával, a férje nemrég elhagyta. Tudta hogy az apjának van pénze, mivel eléggé ismert ott ahol él. Ezért felkereste hogy segítsen. (Apuci mg is dobta egy napalis, kétszobás, újépítésü lakással) én tartom csak ezt furának? Akármilyen helyzetben lennék nem kértem volna ettõl az embertõl segítséget.

2014. márc. 24. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most miért ne fogadta volna el a segítségét? Apuci nagyfiú, ha akar ad, ha nem nem. Ő adott, lánya elfogadta, pont. Semmi extra.
2014. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

csak te

az irigység gonosz dolog

2014. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Passiflora ***** válasza:
100%

Szerintem egyrészt bármelyikünk könnyen mond olyat, hogy "akármilyen helyzetben lennék" nem kérnék / kértem volna segítséget egy bizonyos embertől, aztán majd ha az élet esetleg úgy hozza valaha, hogy mi kerülünk olyan kiszolgáltatott helyzetbe, hogy ez a kérdés a valóságban is felmerül, akkor derül ki, hogy mennyire gondoltuk komolyan a korábbi kijelentésünket.


Másrészt ők két felnőtt ember, akik közül az egyik az adott helyzetben azt látta legjobbnak, hogy segítséget kérjen, illetve fogadjon el, a másik pedig azt, hogy segítsen, ha megteheti. Te mi rosszat látsz ebben?

2014. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi a problémád ezzel?


Nem a gyerek mondott le a vér szerint apjáról, hanem a szülei egyeztek meg a "feje fölött", amikor még meg se született.

Miért is kéne neki ezt az egyességet betartania, amikor láthatóan a biológiai apa se tiltakozik?

2014. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
NEM,nem kérnék!mivel már rég halott...de egyébként sem kuncsorognék senkiért pénzért,ha rá lennék utalva sem.SZERENCSÉRE nem szorulok rá senki véres pénzére sem..na szal mindenki a saját farkával legyezze a csalánt!jóccakát
2014. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!