Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmenjek a saját ballagásomra,...

Elmenjek a saját ballagásomra, ha egyik szülőm se lesz ott?

Figyelt kérdés

Osztályfőnökömet megkérdeztem, hogy kötelező-e, teljesen kiakadt a kérdésemtől...de így meg olyan cikinek érzem.

19/L


2014. márc. 25. 13:59
1 2
 11/16 andi9208 ***** válasza:
78%
nekem sem jött el egyik sem, a testvérem meg oda járt, ahova én, ott is volt a ballagás elött adott nekem egy virágot, majd lelépett, és így tényleg senki sem volt ott nekem, rosszul esett, h még öcsém is ilyen bunkón elment, de túl éltem. te is túl fogod. ne is törődj senkivel! :)
2014. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező a dolog, inkább döntsd el, hogy Te szeretnéd-e...
2014. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na,mész?;)
2014. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végülis igazatok van, ez nem róluk, szól hanem rólam és az osztályról. De azért rosszul esik, hogy nem tudnak eljönni...Édesapám pont dolgozik akkor, és nem itthon szokott tartózkodni, sajnos ilyen munkahelye van. Anyám 500 kmre lakik, és ő nem fog ennyit utazgatni megmondta.Rokonok, ilyesmik...nem tartjuk velük a kapcsolatot, keresztanyámékat szerintem 4 évesen láttam utoljára.Lehet elmegyek még nem tudom... bár az osztályommal se olyan jó a viszonyom, nem vagyok rosszba senkivel, általában csak úgy vagyok az osztályban.2-3 ember van akikkel beszélgetek napi szinten.Erősen gondolkozok, de tényleg nem tudom.

2014. márc. 28. 17:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj:Ha elmész,lesz egy élményed a ballagásról,nem vesztesz semmit,te ott voltál,akár jól is érezted magad,és pont.:) Ne érezd cikinek,amúgy nincs olyan barátnőd,aki nem veled jár egy suliba,és szívesen eljönne? Általános iskolai ballagásod volt? :)
2014. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek nekem ilyen 'barátaim' :D Általánosba volt ballagásom, akkor még édesanyámnál laktam. Ott volt anyu,mama.Ennyi. De hát azóta elköltöztem, szóval még ennyi sincs itt, 'csak' egy apám :)
2014. márc. 28. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!