Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elítélendő, ha valaki nem...

Elítélendő, ha valaki nem megy ki az édesanyja hamvaihoz a temetőbe anyák napján, hanem itthon emlékezik meg róla virággal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. En pl sosem járok temetőbe, senkihez.
2014. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Úgy gondolom nem az a lényeg, hogy valaki hányszor megy el a temetőbe egy évben, hanem hogy mennyit gondol a már nem élő szeretteire.

Vannak olyan temetkezési formák, ahol nincs is hová elmenni pl. hamvak vízbe mosása, Dunába dobása..stb. Ebben az esetben is az emlékezés marad. Attól még nem szerette kevésbé az ember az illetőt, hogy ritkán jár a temetőbe.

2014. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs erőm hozzá hogy kimenjek, már előre rettegek ettől a naptól. Csak attól félek mit fog szólni apám, aki így is hetente jár ki a temetőbe. Minden nap gondolok anyámra, a temetőben csak a teste van (por), de a lelke úgy sincs ott, az itt él velünk.
2014. márc. 26. 15:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz.. ha már rá gondolsz, az bőven elég.
2014. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem elitelendo.


En peldaul szeretek kimenni. Rendbe tenni a sirt, mert uugytorodhetek a szerettemmel ugymond. Mindenki mashogy eli meg.

2014. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Nem...lehet azért nem megy ki,mert nem bír...egyszerűen még akkora a fájdalom..azt csak Ő tudja,hogy mit érezhet belül...én sem tudok lemenni Édesapámhoz vidékre sajnos pedig 4-5év után olyan sírások jönnek rm ha eszembe jut Férfi létemre,hogy az elmondhatatlan (25 vagyok) de én pl. munkámból kifolyólag...viszont amikor megyek akkor mindig kimegyek hozzá és tiszteletemet adom mind érzésben,mint minden téren...virágot is szoktam vinni...Apucimnak.. :)


25/F

2014. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A 8-as és 10-es válasza elítélendő.


Válasz: Amúgy meg szerintem nem olyan nagy erőfeszítés kimenni évente párszor ahhoz, akit szerettünk, pláne ha még föl is nevelt, mert itt anyák napjáról van szó kérdésben. Ha nem mennél ki, elítélnélek.

2014. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Timi! Azért az ember hamva nem hasonlítható össze holmi dohányárú végtermékével!


Hát remélem, hogyha majd egyszer (70 év fölött) elhunysz, akkor nem megy ki hozzád senki!

2014. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

Ismételten kikerülted a kérdést, mert tudod, hogy nekem van igazam. Azért ez eléggé szánalmas...

Még mindig nem fogja fel az agyad? :D

Ha már meghaltam, hozzám senki nem fog tudni kijönni!

Ha meg a hamvaimat aranytálcán viszik egész nap, az is rohadtul mindegy lesz...

2014. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!