Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy pasiba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy pasiba, aki az apám lehetne?!

Figyelt kérdés

Szóval a szitu: van párom, együtt élünk két éve, de nagyon el van laposodva a dolog mostanában. A közelmúltban megismertem egy egyedülálló férfit, és egyszerűen belezúgtam. 20 évvel idősebb, persze fiatalos, de akkor is.

Szeretném a párommal rendbehozni a dolgokat, mert bízom benne hogy közöttünk most csak egy hullámvölgy van, viszont sokszor ez a másik jár a fejemben, aki tulajdonképpen viszonozza az érzelmeimet.

Teljes kétségbeesés.....

25/N


2010. aug. 5. 09:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Az hogy mit csinálj? A Te életed Neked kell döntened

2010. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Túl sok a korkülönbség,egészen más generációk vagytok,most még talán el is menne a 25-45,de mi lesz akkor amikor még te csak 40 leszel ő meg már 60....
2010. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

mit jelent h viszonozza?:)


Amúgy mérlegelj: elbírod vele képzelni az életed? ÉS a jelenlegi NÉLKÜL elbírod?

2010. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Utolsó tangó párizsban: a végén a fiatal pasit választja a barátját. nézzedmeg!
2010. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hm, valójában kérdést nem is tettem fel :-)

Viszonozza, hasonlóképpen érez irántam. A nagy dilemmám, hogy feladjam-e a kapcsolatomat egy másikért, ami ellen elég sok dolog szól, többek között a kor. De jól érzem magam vele....ááááááááááááááááááááá

2010. aug. 5. 09:28
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Ne mások véleménye alapján dönts!
2010. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%

szia

szerintem felejtsd el az öreget!

lehet hog ymost mást kapsz tőle mint a jelenlegitől..de ez lehet csak az újdonság varázsa. biztos hogy 2 év múlva is érdekes lesz?

inkább felejtsd el, és hozd rendbe a 2 éves kapcsolatodat, és szégyeld magad azért, mert Apukád korabeli emberek érzéseit viszonzod!

Mikor tesz valamit az ember, akkor azt is mérlegeli, hogy a tettei miatt később képes-e tükörbe is nézni....

2010. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

09:30

Miért kellene szégyellnie magát? nem mondom, fontolja meg, ne ugorjon bele fejjel egy ilyen kapcsolatba, csak ha biztps benne, hogy működni fog, de hogy szégyellnie kell magát?! nem fogalmazol kicsit sarkalatosan?


Az én párom 17 évvel idősebb nálam, én is 25 vagyok, mint a kérdező. Üzenem, hogy sokszor nehéz ez a szituáció, csak akkor érdemes belevágni, ha teljesen elkötelezettek vagytok mindketten.

2010. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Ha szerelmes vagy, mi a kérdés? :) Amennyiben a párod mellett bele tudsz zúgni valakibe, akkor nem a párod az igazi. Egy jó kapcsolat még évtizedek alatt sem laposodik el. Tőlem 18 évvel idősebb a férjem, és soha, egy másodpercre sem bántam meg, hogy annak idején őt választottam. Még csak nem is szégyellem magam, mert ugyan mi szégyellnivaló van egy jó házasságon?
2010. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg azért szégyelld magad elsősorban, amiért átvered a párodat. Gondolom ő nem tud arról, hogy "szerelmes" vagy egy idős férfiba, miközben még mindig vele vagy...

(Ha mégis megosztottad ezt vele, akkor elnézést kérek.)

2010. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!