Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap el szököm a barátomhoz...

Holnap el szököm a barátomhoz 2 napra nem lesz bajom? Pl intézet stb?

Figyelt kérdés
A szüleim nem hiszik el hogy szeretem mindenért engem hibáztatnak ha a faluban valami történik senkinek se ártottam soha ! nagyon szeretem a barátomat és ö is engemet ! és 3 hónapja könyörgünk nekik együtt hogy engedjék meg h legalább úgy találkozunk hogy tudjanak róla és semmi ! azzal fenyegetnek hogy el vitetnek ! AZÉRT VITETNÉNEK EL MERT SZERELMES VAGYOK ez lehetséges ? ha el szököm de tudják hogy nem alszom othol pénteken és szombaton ! mert szóltam ! elöre ! ha el szököm lessz valami baj ? csak vele szeretnék lenni és be akarom bizonyitani a szüleimnek hogy nagyon szeretem ! azt ovlastam hogy ezért nem vitethetnek el ! mit tennének ? valaki segitsen és kérlek titeket ne negatív dolgokat irjatok csak pozítívat !
2014. márc. 27. 22:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
HA elszöksz, csak azt bizonyítod, hogy gyerek vagy!
2014. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
Én otthon maradnék ezzel bizonyítanám nekik hogy bízhatnak bennem. Viszont megkérdeznem miért nem szabad találkoznom vele.. Ha van kedved nyugodtan írj privit:)
2014. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
mondtam hogy normális választ kérek GYEREK GYEREK DE VAN SZIVEM És szerelmes vagyok mindig csak magukkal foglalkoznak ! és amúgy is azt kérdeztem lessz e valami vagy nem :(
2014. márc. 27. 22:51
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, ez normális válasz volt


Hosszabb távon jobban járnál a szüleid bizalmával. Hány éves vagy? Bizonyos kor alatt, (azt hiszem 18,) simán hazahozathat rendőrrel.

2014. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 strikeman ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiskorú ( 18 év alatti ) vagy igen, ha nem, nem. És igen, minden ok nélkül leadhatnak a szüleid ( bár az ilyen nem szülő és annak nem is kell gyerek ) vagy bezárathatnak. Ha elszöksz a rendőrséggel hozathatnak haza, amiből csak még súlyosabb problémák lesznek.

Én azt tenném, amit a kettes is javasolt. Otthon maradnék és bizonyítanám, hogy megbízhatnak bennem. És megkérdezném, hogy miért nem engednek el.

Egy kérdés, ami mindennek az oka lehet: mennyi idős vagy? Csak mert 1: ez 99% hogy nem szerelem, de majd később megtudod ( vagy ha tudni akarod legfeljebb privát ); 2: egy 12-16 év közötti gyereket én se engednék el, egy 17-18 éves talán, de akkor is nagyon félteném.

Ja és még valami: a barátod mennyi idős? Mennyi ideje "jártok"? Ez is kizáró ok lehet.

2014. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

A szüleid érted mehetnek és a fülednél fogva hazavihetnek.

Gyanítom,kapnál mellé kíséretnek két istenes,atyai taslit is.

2014. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel nem sok mindent bizonyíthatsz, csak még kevésbé fognak megbízni benned.

Ha kiskorú vagy, akkor még a rendőrökkel is kerestethetnek és hazavitethetnek. Na akkor aztán tényleg lenne miről beszélni a faluban :D

Egyébként hány éves vagy? Hány éves a fiú? Mit mondtak a szüleid, miért ellenzik ennyire?

2014. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%

Ez olyan romantikus!!


I asked my love to take a walk

To take a walk, just a little walk

Down beside where the waters flow

Down by the banks of the Ohio


And only say that you'll be mine

In no others' arms entwine

Down beside where the waters flow

Down by the banks of the Ohio


I held a knife against his breast

As into my arms he pressed

He cried "my love, don't you murder me

I'm not prepared for eternity"


I wandered home 'tween twelve and one

I cried, "My God, what have I done?"

I've killed the only man I love

He would not take me for his bride


And only say that you'll be mine

In no others' arms entwine

Down beside where the waters flow

Down by the banks of the Ohio

2014. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a szuleidnek bizonyitani, hogy szereted.

18 ev alatt rendor megy erted, es lehet belole gond.

Legyen eszed.

2014. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!