Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap el szököm a barátomhoz...

Holnap el szököm a barátomhoz 2 napra nem lesz bajom? Pl intézet stb?

Figyelt kérdés
A szüleim nem hiszik el hogy szeretem mindenért engem hibáztatnak ha a faluban valami történik senkinek se ártottam soha ! nagyon szeretem a barátomat és ö is engemet ! és 3 hónapja könyörgünk nekik együtt hogy engedjék meg h legalább úgy találkozunk hogy tudjanak róla és semmi ! azzal fenyegetnek hogy el vitetnek ! AZÉRT VITETNÉNEK EL MERT SZERELMES VAGYOK ez lehetséges ? ha el szököm de tudják hogy nem alszom othol pénteken és szombaton ! mert szóltam ! elöre ! ha el szököm lessz valami baj ? csak vele szeretnék lenni és be akarom bizonyitani a szüleimnek hogy nagyon szeretem ! azt ovlastam hogy ezért nem vitethetnek el ! mit tennének ? valaki segitsen és kérlek titeket ne negatív dolgokat irjatok csak pozítívat !
2014. márc. 27. 22:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Lesz masik szerelmed is, ne aggodj :)

Szuleid viszont csak ok.

En nem elnek vissza ilyen rutul a bizalmukkal.

Ha elszoksz, soha tobbet nem nyered vissza a bizalmukat, es csak rosszabb lesz minden.

2014. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
akármit mondok bizonyitottam nem értem semmit a barátom is az se ért semmit ! 16 éves vagyok a barátom 18 tudom hogy a rendörök haza vihetnek de mindig azt mondák hogy akkor költözzek a barátomhoz de ök nem támogaznak azért nem engedik mert nem akarja apa hogy olyan legyek mint anya hogy le feküdt sok fiuval meg stb elötte és azt hiszi hogy én is olyan vagyok eggyáltalán nem engedik még azt se hogy szeressek más fiatalnak a szülei meg engedik legalább azt hogy heti 1x találkozzanak bárcsak az én szüleim is ilyenek lennének semmivel se foglalkoznak az érzéseimet le szarják akármi bajom van napokig nem szólnak hozzám se semmi csak akkor ha a barátomról van szó .. máskor meg le szarnak ! lehet az is hogy be válalok 1 gyereket ! és akkor meg lássuk h ért e az nekik annyit h tiltottak mivel normálisan tanulok viselkedek nem csak vargok nem baszatom orba szájba magam mindenféle buliba !
2014. márc. 27. 23:24
 13/35 A kérdező kommentje:
elvileg ha terhes vagyok és ha meg akarom tartani a babát és van jövedelme a barátomnak meg nagykorúsithat és el vehet feleségül NEM NEM LESZEK TÖBBET SZERELMES tévedsz
2014. márc. 27. 23:33
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért tiltanak. És látom, hogy teljesen jogosan és ésszerűen. Ha megnyugodtál, holnap reggel olvasd vissza amit írtál. Te se gondoltad komolyan, de azt írtad, hogy: azt hiszik olyan vagy mint az édesanyád, hogy sok fiúval lefekszel, de azt állítod, hogy nem és ezt hajlandó lennél azzal bizonyítani, hogy tönkreteszed a saját, a szüleid és a barátod életét egy korai gyerekkel. Logikus nem? Azzal bizonyítom, hogy nem szexelek, hogy szülök egy gyereket. Egyébként ha netán teherbe esnél, mert nem védekeztek, a barátod 99% hogy otthagyna. Tudom, mert férfi vagyok és én is voltam fiatal.

És ismét megjegyzem, hogy sokkal rosszabb lesz a helyzeted, ha elszöksz.

~6-os vagyok

2014. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

" elvileg ha terhes vagyok és ha meg akarom tartani a babát és van jövedelme a barátomnak meg nagykorúsithat és el vehet feleségül NEM NEM LESZEK TÖBBET SZERELMES tévedsz"

Ráadásul ez tévedés. Ha szülnél egy gyereket feleségül vehetNE. De nem venne. Otthagyna. És ha otthagy 1 hónap és lesz más. Ez csak hiszti. Teljesen jogos a szüleid döntése.

De látom nem lehet rád hatni. Legalább a gyerek következményeibe bele gondoltál? Persze hogy nem. Felvilágosítalak: nem ráhagyod a szüleidre és te mész bulizni. Nem mész él még strandra sem. A gyerek napi 24 órás elfoglaltság. Etetni, sétálni, tanítani, foglalkozni vele, tisztába rakni, altatni. És ez min. 4 óránként. De ez csak az egyik része. Mellette nem tudod befejezni még a gimnáziumi tanulmányaid sem. Főiskoláról vagy egyetemről ne is álmodj. Dolgozni e fogsz tudni, de 3 év múlva nem fogsz tudni mást csinálni, mint dolgozni. Él kell tartani a gyereked. És amilyen hálátlanság lenne, örülhetsz, ha nem raknak ki a szüleid. Részletezzem még, hogy milyen egy korai gyerek? Az osztálytársaid piszkálnak és a terhesség alatt, 9 hónapig még járni kell iskolába, amíg 10 kilót hízol, a hasad akkora lesz, mint egy ház, alig fogsz tudni járni, mindend fájni fog, a barátaid szégyellni fognak és elhagynak, a szüleid szégyellni fognak, a nagy szerelmed otthagy és 99% hogy nem fogsz ki olyan pasit, mint amilyet barátnőm, azaz mint én vagyok, hogy egy 17 évesen felcsinált lánynak neveli a gyerekét, mert a lány egyedüli gyerekként, szülői segítségre nem számolva nem tudja mit kell tenni és a fiú / férfi ( szinte ) mindenben megértő, nyaralni viszi őket, időt fordít rájuk és szinte semmit nem kér cserébe.

2014. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
6-14-15 vagyok, ha akarod privátban beszélgethetünk, mert tudom milyen. Mi is ( a barátnőm ) is átestünk egy ilyenen.
2014. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%
Imadom a buta ciganylanyokat. :) en megszoktetnelek egy ejszakara!
2014. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 strikeman ***** válasza:
100%
Kegyetlen ez a gyakori kérdések néha, be lehet szarni azon, hogy itt milyen hülyék vannak :D! Imádom :D
2014. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Butuska 16 eves vagy ;) meg egy eretlen kisgyerek :)

5 ev mulva nem is emlekszel majd erre a baratodra :)

2014. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kislány nem 16 éves, a nyakamat rá. A fogalmazása alapján 12, max. 13.
2014. márc. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!