Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap el szököm a barátomhoz...

Holnap el szököm a barátomhoz 2 napra nem lesz bajom? Pl intézet stb?

Figyelt kérdés
A szüleim nem hiszik el hogy szeretem mindenért engem hibáztatnak ha a faluban valami történik senkinek se ártottam soha ! nagyon szeretem a barátomat és ö is engemet ! és 3 hónapja könyörgünk nekik együtt hogy engedjék meg h legalább úgy találkozunk hogy tudjanak róla és semmi ! azzal fenyegetnek hogy el vitetnek ! AZÉRT VITETNÉNEK EL MERT SZERELMES VAGYOK ez lehetséges ? ha el szököm de tudják hogy nem alszom othol pénteken és szombaton ! mert szóltam ! elöre ! ha el szököm lessz valami baj ? csak vele szeretnék lenni és be akarom bizonyitani a szüleimnek hogy nagyon szeretem ! azt ovlastam hogy ezért nem vitethetnek el ! mit tennének ? valaki segitsen és kérlek titeket ne negatív dolgokat irjatok csak pozítívat !
2014. márc. 27. 22:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
A kommentjeidből látszik,hogy egy hisztis,önfejű,csak magaddal törődő,buta liba vagy!
2014. márc. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
lesz bajod?lesz hát.Apád jól agyonver meg is érdemled.Azt irod 16 vagy,agyilag 10.nem lesz másik szerelmed..dehogy nem még sok.Ez csak egy kamaszos fellángolás.Most az a dolgod tanulj,aztán jöhet majd az élet.Semmiről nem maradsz le.ha az én lányom lennél és megmernéd tenni lelépj,tuti úgy elvernélek mig élsz nem felejtenéd.
2014. márc. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

"kérdező kommentje:


elvileg ha terhes vagyok és ha meg akarom tartani a babát és van jövedelme a barátomnak meg nagykorúsithat és el vehet feleségül NEM NEM LESZEK TÖBBET SZERELMES tévedsz"



A mesében igy van. A valóságban kervenyethetitek a kiskoru házasságkötéset. Az, higy terhes vagy, nem erdekes ebből a szempontból, max megnehezíti a dolgot, hiszen elso lépésben a parodnak bizonyítania kell, hogy el tud tartani - gyerekkel együtt- es biztosítani tudja a lakhatásodat is.

El nem tudom képzelni, hogy egy 18 eves gyerek el tudna tartani harom embert......

2014. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Szüljél neki egészen nyugodtan. Aztán majd írj ki egy kérdést, hogy "elhagyott a barátom egy másik nőért,mikor megtudta, hogy terhes vagyok".
2014. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ebben a történetben szereplők értelmi szintjének az ÖSSZEGE nem üti meg az átlagot. És ezt a legkomolyabban mondom.
2014. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Szóval azért hisztizel és csinálod a műsorod, mert apád nem enged el egy fiúval, amikor te olyanon gondolkodsz, hogy bevállalsz a SZÜLEID NYAKÁRA egy gyereket. 16 évesen olyan vagy, mint egy álomvilágban élő óvodás. Én azt sem akarom elhinni, hogy ez a kérdés nem egy provokáció, és nem vmi unatkozó 30 éves vagy.


Azt, hogy egy gyerek mivel jár, már leírták előttem. A "szerelmed" meg szépen hagyna téged a fenébe, lelépne mással, te meg ott maradsz a szüleid nyakán (össze teheted a két kezed ha nem dobnak ki!) egy gyerekkel. Gyerekként akarsz te gyereket vállalni. Tudod nem úgy megy, hogy szülsz, szüleidnek lepasszolod, te meg mész bulizni, meg haverokkal. Neked kell tanítani, etetni, itatni, tisztába rakni, ELTARTANI. Ja hogy ez már nem hangzik jól?


Nőj föl végre. 16 éves vagy, 2 év múlva nagykorú, és ilyen felfogásod van? Apádnak nagyon igaza van, még az utcára sem engednélek ki. Aztán elmúlik a nagy szerelem (ez nem szerelem amúgy), jön egy másik, azzal is felcsináltatod magad, "hátha elvesz" alapon? Bocs, de undorodom az ilyen nőnemű egyedektől, én is ismerek párat. Van olyan aki most 26 éves, 2 gyereke van, és tönkre ment a fiatalsága, nem kell senkinek, képzetlen, tanulatlan. (és nem c. típusú állampolgár) De ha neked ez a perspektíva, akkor hajrá.....A szüleidet viszont hagyd ki belőle, ne büntesd őket a felelőtlenségeddel.

2014. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Micsoda életszemlélet :S Még csak 16 éves vagy! Egy szülő soha nem akar rosszat a gyerekének! Tizenévesen, gyerekkel, iskola nélkül szerinted milyen jövőd lesz.Ezt teljesen jóindulatból írom. Egyébként miért tiltanak tőle?
2014. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ne legyel hulye. Egy gyerek meg felnottnek is nagy kihivas. Ketlem hogy egy 16 eves kis szerelmes tini felnevelne egy gyereket. Foleg ha a nagy szerelme kidobja gyerekestol...
2014. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Amúgy,hogy képzelted el?

Elszöksz kettő napra,majd vasárnap este lazán hazamész,hogy "Sziasztok,megjöttem!"?

Vagy mégis hogyan?

2014. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
26-tos az a fiu azaz a szerelmem úgy táncol ahogy én fütyülök . akkor szóval nem tehetnek semmit am is csak 2 északa
2014. márc. 28. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!