Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap el szököm a barátomhoz...

Holnap el szököm a barátomhoz 2 napra nem lesz bajom? Pl intézet stb?

Figyelt kérdés
A szüleim nem hiszik el hogy szeretem mindenért engem hibáztatnak ha a faluban valami történik senkinek se ártottam soha ! nagyon szeretem a barátomat és ö is engemet ! és 3 hónapja könyörgünk nekik együtt hogy engedjék meg h legalább úgy találkozunk hogy tudjanak róla és semmi ! azzal fenyegetnek hogy el vitetnek ! AZÉRT VITETNÉNEK EL MERT SZERELMES VAGYOK ez lehetséges ? ha el szököm de tudják hogy nem alszom othol pénteken és szombaton ! mert szóltam ! elöre ! ha el szököm lessz valami baj ? csak vele szeretnék lenni és be akarom bizonyitani a szüleimnek hogy nagyon szeretem ! azt ovlastam hogy ezért nem vitethetnek el ! mit tennének ? valaki segitsen és kérlek titeket ne negatív dolgokat irjatok csak pozítívat !
2014. márc. 27. 22:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ekkora kamut.

Már innen látszik, hogy azon élvezkedsz, hogy ilyen sztorikat találsz ki. Gondolom azért írtad magad 16 évesnek, mert már túl sok volt a magát 15 évesnek kiadó vérlázító sztorijú kislány. Agyilag kb 10 éves szinten lehetsz, hogy neked az okoz örömet, hogy ilyen történeteket kitalálj, és összeugraszd, vagy megbotránkoztasd itt az embereket.


Nem tudom a valóságban hány éves vagy, de szánalmas amit művelsz.

2014. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Na jo, ne is farasszuk magunkat, kamu az egesz.
2014. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
istenem, mennyi hülye ember van... és ilyen világban élünk, tele ilyen emberekkel, mint ez a kiscsaj.. szégyen
2014. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
6-14-15-16 vagyok. Kamu. Itt leírok mindent, felajánlom a segítségem és ezt nemhogy kihasználod, a szemembe hazudsz. Nem érdekel hány éves vagy. Szemét r*banc.
2014. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ekkora egy hülye k u r vá t ba z dm eg mit akarsz te 16 éves kis értelmi fogyatékos f asz én is 16 vagyok de tőlem ez a viselkedés olyan távol áll mint makó jeruzsálemtől mondjuk tuti nem vagy 16 de mind1 had örüljön az i dióta fejed
2015. júl. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!