Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó az a szülőknek, hogy...

Miért jó az a szülőknek, hogy strébert nevelnek a gyerekekükből?

Figyelt kérdés

A szomszédba költözött 1 család, és van 1 velem egykorú gyerekük, egész rendes, dunalgattunk és fel ajánlottam, hogy megnutaton a környéket.

De nem lehet, mert délutánonként zongorázni jár, mondom, jajj, pihenjen az a zongora meg a tanár is, nem lezs baj ha kimarad 1 nap.

De nem lehet mert a szülei nem engedik, és büntetést kap, mindig járnia kell.

Akkor mondtam neki, hogy suli után találkozunk.

Azt mondta délután 4 ig korrepetáláson marad.

Miért, rosszul tanulsz? Nem szín jeles a gyerek!


Akkor hétvégén tuti rá ér, nem tanulnia kell...



Hát eldobom az agyam!


Miért jó a szülőknek, hogy strébert neveljenek a gyerekből?

Az jó, hogy nem drogozik meg autókat gyújtogatni, de könyörgöm, miért kell a gyerekkel ezt csinálni?

Van aki ezt élvezi? Mit akarnak, hogy miniszter legyen a gyerekből?


Nem hiszem, hogybbárki is élvezi, hogy reggel 8 tol délután 6 ig robotol minden nap!



2014. márc. 29. 07:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak gonoszak.
2014. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd a gyereket. Majd találsz más csavargós haverokat. Ne szólj bele az életébe.

Nekem volt egy nagyon jó barátnőm, akiből strébert csináltak a szülei, ő volt anno a "bezzeg Marika". Bezzeg Marika ma 4 órában dolgozik egy lottózóban, én meg megcsináltam a szerencsémet külföldön.

Az hogy kinek hogy alakul az élete, az az ember saját rátermettségén is múlik, nem cask egy kitünő bizonyítványon. Majd idővel kiderül.

2014. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
49%

Aki azt képzeli, hogy valaki jövője csak a napi 12 óra tanulással lehet biztosítva, az nem ezen a világon él. Pont az ilyen semmi élettapasztalattal nem rendelkező, könyvmolyokat vágják ki az állásinterjúk utolsó fordulójában az elbeszélgetéseknél.


Egyébként lehet tényleg csak kifogás volt, ezt nem tudhatjuk ennyiből.

2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Most hallgasd meg(olvasd el) ezt a srác helyzetének egyik rosszul járt képviselőjének a helyzetéből.

Szóval szögezzük le, nem a szüleim miatt jártam rosszul, hanem magam miatt. Velem is ugyanezt csinálták, csak elkezdtem lázadni a dolgok ellen.. Nem hallgattam rájuk és elzüllöttem. Ott járok, hogy konkrétan semmit sem tanulok. Alapjáraton egy nagyon okos lány vagyok. Átlag feletti IQ-szintem van. Ha leülnék egy órát tanulni, már meglennék 4-es mindenből. Ehelyett én maradok idióta. Jelenleg ott tartunk, hogy másodjára fogom járni a kilencediket a sajátos hülyeségem miatt. Nem azért, mert bukok. Csak ahol én kezdtem, hatsztályos gimiben, matematikaspec-en, én voltam a legjobb tanuló, mára meg már éppen, hogy átmegyek. Ehelyett pedig inkább átíratkoztam egy szakközépiskolába.

Na ki jár jobban? Én, vagy Ő?

2014. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
92%

Én is jártam különórákra, és rossz tanuló sem voltam mégis volt szabadidőm más tészta, hogy olyannak aki "jajj, pihenjen az a zongora meg a tanár is, nem lesz baj ha kimarad 1 nap"-módon eldönti, hogy nekem az nem jó, annak én kifogást keresnék és nem akarnék találkozni vele.

Amúgy meg az senki fejében nem fordul meg, hogy esetleg szereti csinálni? Had döntse már el a gyerek akar-e valamit vagy nem, akkor ki lehet nyitni a száját ha nem. Ha meg a szülők hajlandók kifizetni a különórát hát tegyék. Nekem inkább hangzik lerázásnak mint tényleges tanulógépnek. A stréber szó meg nagyon rossz üzenet, azért lenézni valakit mert tanul és vinni akarja valamire ordas nagy baromság, más az ha valaki nagyon se]]nyaló üzemmódban van vagy bömböl mert 4-est kapott.

2014. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
90%

Az esetleg eszedbe sem jutott, hogy a gyerek szereti a zongorát, és szívesebben zongorázik, mint a játszótéren trécsel sekélyes témákról?


A stréber az, aki csak az elismerésért tanul, és nem az, akit érdekli is, és szívesen foglalkozik vele.

2014. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!