Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt a logikát nem értem. Ha...

Ezt a logikát nem értem. Ha elengednek éjfélig akkor 1-ig miért nem? 15/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 08:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

15 evesen en este nyolcra varnalak otthon. Ha valami buli van, akkor este tizkor a szomszed utcaban varnalak az autoval. Szoval tedd ossze a kezed, mert 15 evesen igy is tul sokat megengednek.

Sosem ertettem, a jo bulikhoz nem ejszaka kell, hanem a megfelelo tarsasag. Tartsatok a baratno szulinapjat delutan.

2014. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

A kereszttestvéremet 18 évesen éjfélkor már a kapuban várták. Pedig csak egy falubeli NORMÁLIS koktél parti volt, egy kis kocsmaszerűségben, ahol a falubeliek voltak és nem valami perverzek, mégis várták haza addigra, és ő szót is fogadott, velem meg 2 másik barátnőnkkel elkísértük (a falu másik felében lakik). Anyukámra is bízhatták volna, sőt, ő azt is mondta, hogy szerinte 1-ig is kint lehetne 18 évesen, de hát nem vitatkozunk... Viszont az ő szülei nagyon szigorúak vele, náluk az éjfél is már a határon túl van..... Viszont én az anyukámmal 11 éves létemre 1:00-ig ott voltam, és nem azért, mert kikönyörögtem, hanem mert normálisan viselkedtem, nem diliztem, hanem elvoltam a barátnőimmel akik mellesleg 16 évesek, és az ő szülei is ott voltak. Mikor anyu mondta, hogy haza, akkor volt az, hogy már vettem a kabátomat, és haza gyalogoltunk (mi sem lakunk egy köpésnyire, de nem furikáztattuk magunkat). És mivel tudja, hogy én egy normális, megbízható lány vagyok 13 évesen, aki nem egy elcseszett ribi, ezért bármilyen eseményt (nyárnyitó, nyárzáró, felvonulások...)akkor hagyhatok el, amikor csak szeretném, ha jelen van, ha nincs. Van kulcsom, és persze egy feltétel, hogy a testvérem, vagy a kereszttestvérem mellettem legyen, plusz egy lámpa.

Lehet, hogy em nagyon bíznak abban a szüleid, hogy te normálisan fogsz viselkedni 15 éves létedre, hanem valakivel kavarni fogsz, vagy valami ilyesmi. Szerintem először nyerd el a bizalmukat, hogy éjfélre otthon vagy, és legközelebb is akkor mész haza, amikor megmondják, és egy idő után már egyre későbbre teszik a határt.

2014. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

15 évesen nem engednélek el éjfélig, max este 9ig.

ha valami kivételes alkalom lenne, elmennék érted kocsival vagy taxival jönnél haza.

2014. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Örülj annak, ha éjfélig elengednek. Én biztos nem engednélek el 15 évesen éjfélig SEM....
2014. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg esetleg a szüleiddel, hogy érted mennek 1-re. Amúgy mégis hol lesz az a szülinap? mert nem hinném, hogy egy csendes kávézó nyitva van eddig...örülj, hogy eddig elengednek.
2014. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
Aludni is kell. Am én is max 8-ig engednélek el.
2014. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%

Majd ha Péntek László neked is elkezd udvarolni, megérted.

Mondjuk akkor már mindegy lesz.

2014. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
kocsmában leszünk de anyuék tudják , a haza menetel nincs gond a belvárosban lakunk , valaki meg úgy is haza kísér :)
2014. márc. 29. 14:45
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmában. 15 évesen. Éjfélig.

ahha

2014. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert legközelebb már 1-ig engednének el, de te meg 2-ig szeretnél maradni, aztán már 3-ig és így tovább. Örülj, hogy ennyi idősen elengednek éjfélig.
2014. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!