Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 49 éves férfi miért él...

Egy 49 éves férfi miért él kettesben az édesanyjával? Nem kínos ez már kicsit?

Figyelt kérdés

Megiserkednék vele szívesen, mert szimpatikus, de amikor ezt megtudtam, kicsit elment a kedvem tőle, olyan érthetetlen ez számomra.

Számomra furcsa.


2014. márc. 23. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Mi a nagymamámmal éltünk, a szüleim elváltak, és apukám az anyukájával él, elmúlt 50. Ő is költött a házra rnedesen, miért ne?

Nekem nem furcsa, mást is meg kell mellé nézni...Ha meme a pasi, az gáz, az nem, hogy így spórol, meg ki tudja, lehet nem várt többetaz élettől, nem hitte már, hogy jön egy nő...

2014. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Pl segíti a beteg anyját, vagy elvitte a bank a házát, vagy kit udja még mennyi indok lehet.
2014. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

1.) Nincs pénze külön élni

2.) Alkalmatlan az önálló életvitelre

3.) Anyukája pici fia


Akár mindhárom egyszerre...

2014. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 luxor válasza:
58%

Lehet, hogy csupán anyagi okokból, mivel így nem kell mindkettőjüknek fenn tartani egy házat.


Persze lehet más oka is...

2014. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%

vidéken ez inkább jellemző, hiszen nagy családi házak vannak, anyagilag is jobban kijön mindkét fél.

városban könnyen lehet találni kis garzont amit egy ember is fenn tud tartani, így ott gyakoribb ha valaki egyedül él.

2014. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Az anyja minimum 70 év lehet. Egy ilyen idős átlagos magyar igencsak rászorul már a segítségre. Miért lakna külön, amikor így is úgy is rohangálhat a "mamához" akár naponta is?

- ez is egy lehetőség és eléggé valószínű a mai világban.

2014. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

A kérdés szerintem az, hogy mióta élnek kettesben?

Mindig is így volt (ismerek ilyet, és ez így valóban kínos) vagy pedig hosszabb-rövidebb ideje valamilyen praktikus vagy kényszerű okból?

2014. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Vagy


Mivel jól megvannak, nem akadályozzák, korlátozzák egymást.

Komromisszumképesek, és feleslegesen nem akarnak 2 lakást fenntartani, hogy mndketten egyedül éljenek.

Hiszen az ráfizetés mindkét félnek.

Amíg egyiküknek sincsen oylan párkapcsolata, ami miatt kelemetlennlenne nis ba ezzel...sőt igazándiból ha 49 éves, akkro az anyukája már eleg idős, nem biztos, hgy jó lenne neki egyedül.

Talán meg ha lenne párja sem lenne zavaró, ha az anyukaval lehet együtt élni.


Szeritem ebben semmi furcsa nincs..


Persze fennállhatnak az egyik válaszadó általl soroltak is, de szerintem az hamar kiderül..

2014. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Miért?


Talán éljen egyedül a 4 fal között, ahol a kutya se szól hozzá?


egyedül élés miatt tartson fel egy lakást havi 60-70e-ért, csak azért mert neked nem teszik, hogy az anyjával él.



Ne ismerkedj meg vele! Hagyd békén! Óvd meg őt magadtól!

2014. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, mi a furcsa benne. Talán előbb tudd meg, hogy miért él vele, mielőtt ítélkezel felette.
2014. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!