Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy a szüleim...

Mit tehetnék, hogy a szüleim kevesebbet veszekedjenek? L/18

Figyelt kérdés
A szüleim napi szinten veszekednek egymással, egész életemben ezt kellett hallgatom, nem értem, hogy miért nem fogják fel, hogy ez nekem mennyire rossz? Már többször is mondtam nekik, hogy ne vagy legalább ne előttem veszekedjenek, de nem érdekli őket. Már idegileg teljesen megvisel, tiszta idegbeteg vagyok már. El akarok majd költözni innen minnél előbb, de mivel még tanulok így nincs pénzem.

2014. ápr. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz vele mit csinálni, hiszen ez a dolog kettejük között zajlik. Szomorú, hogy nincsenek rád tekintettel, még úgy sem, hogy folyamatosan jelzed nekik. Te nem tudsz ezen változtatni, nekik kellene vagy megoldani a problémáikat, vagy inkább elválni. Te tanulj szorgalmasan, hogy minél előbb elmehess :)
2014. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ficsor Frizi válasza:
100%

Ne haragudj meg a nyers stílusomért, de szerintem a szüleidnek átlag alatti az IQ-juk. Ez megmagyarázza, miért veszekednek állandóan és hogy miért előtted teszik. Az sem éppen egy jó vonásuk, hogy tojnak a kifejezett kérésedre. Ha már maguktól nem érik fel ésszel, legalább beláthatnák, de még erre is képtelenek.


Hacsak nem tudsz nekik több észt adni, márpedig nem, akkor nem tudsz velük semmit sem kezdeni.


Amúgy hidd el, mondhatnak bármit, a lelkük mélyén ők élvezik ezeket a cirkuszokat, különben nem csinálnák.


Nekik úgy jó, ha rossz mindenkinek, beleértve magukat is. Vannak ilyen emberek. Nehéz elfogadni ezt, főleg, ha olyan emberek ilyenek, akiktől szeretet, törődést meg odafigyelést várnánk.


De neked nem arra kell pazarolnod az energiáidat, hogy őket megváltoztasd, hanem, hogy felépítsd a saját önálló életedet.


Szerezz egy jó végzettséget és találd meg azt a fiút, aki boldoggá tesz! Ez a lényeg. Ők meg hadd öljék egymást, ahogy akarják! Hidd el, ha nem tudod, nem fog fájni.

2014. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a mindennapi veszekedés oka lehet a munkanélküliség...De nem ez a lényeg, hanem az nem tudnak uralkodni magukon! Sajnos pénzed nincs mint írod, albérlet nem jöhet számításba, és kolesz? Így sajnos elkel viselned... (sajnállak! 62/F)
2014. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 boglárka0220 válasza:
0%
csinálj valami hülyeséget....mondjuk otthon fogd meg a kést és mondd meg nekik h ha nem hagyjátok abba akkor magamba szúrom a kést!! lehet hogy azt mondod/mondjátok h nem vagyok normális de ez majd valószínűleg észhez téríti őket h már ennyire ki vagy tőlük..... megpróbálhatnád...
2014. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért késsel ne fenyegetőzz, mert még a végén rosszabbul jársz.

Inkább jelentkezz egy messzi iskolába, ahol bentlakásos leszel. Így tudnál a leggyorsabban elkerülni. Hétvégékre pedig nem kell állandóan hazajárnod.

2014. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!