Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pénteken beteg voltam. Már...

Pénteken beteg voltam. Már jobban vagyok. Az orvos holnapra is adott igazolást. Anya azt akarja menjek iskolába. Én nem szeretnék suliba menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

déjà vu :)

Beszéld meg anyukáddal. Indokolj. A "csak" nem válasz.

2014. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Vannak iskolák, ahol hazaküldenek, ha meglátják, hogy az orvos aznapra is kiírt, mert ez azt jelenti, hogy a szakvélemény szerint még betegnek minősülsz. És egyik osztályfőnöknek sem az érdeke az, hogy a többieket is megfertőzd.


Érvelj!

2014. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Kik vagyunk mi hogy egy orvost felülvizsgàljunk? Ha az orvos adott igazolàst akkor egyszerűen otthon maradsz. Biztos tudta miért adta. Amùgy a jobban vagyok; nem ugyanaz mint ha valaki egészséges.
2014. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem aludj,holnap iskola.Ha anyud úgy látja menned kell,akkor sajna ez van.Esetleg kérdezd meg,nem-e kell a dokihoz visszamenni megkérdezni mehetsz-e így suliba,nehogy gond legyen az igazoló papír miatt.Mert mmondjuk egy dolgozó ember ha táppénzen van,akkor nem dolgozhat.
2014. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a házirendben, és a törvényben is, hogy érvényes orvosi igazolással nem mehetsz iskolába, az osztályfőnöknek haza kell küldenie.
2014. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb, ha még egy kicsit erősödsz, hogy nehogy felülfertőződj. Betegség után még gyengébb az ember immundrendszere.
2014. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!