Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori orvos beteg...

Mennyire gyakori orvos beteg közt a szerelem kialakulása?

Figyelt kérdés
Esetleg a kialakult kapcsolat mennyire működőképes?
2010. okt. 14. 20:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
az nem valami Florensz nájtingél efektus? Visszaja jövőben vót
2010. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
szerintem semennyire, mert az orvos napi sok sok beteggel találkozik, így az ő szemében nem különleges a beteg, nem arra figyel.
2010. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
nemááá:)
2010. okt. 14. 21:13
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 10 évig volt a nőgyógyászom, majd nála is szültem. Aztán elváltam az akkori férjemtől, és szerelem lett a dologból.5 éve együtt vagyunk, működik.
2010. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is nagyon bejön a fogorvosom, helyes fiatal csaj, de csak egy betege vagyok a sok közül sajna, csak részleteiben emlékezett rám, amikor legutóbb voltam, gondolom másnak is bejön egyébként, nem az "a szépség", de nem is néz ki rosszul, de az összkép nagyon bejön nekem, meg nem is mernék kezdeményezni, mégis csak egy orvos-beteg viszony, de így legalább visszajárok ellenőrzésre félévente. :D
2010. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, neked amúgy milyen orvos, aki tetszik? Csak kíváncsiságból érdekel. :)
2010. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
szintén egy fogorvos:)
2010. okt. 14. 22:34
 8/37 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő?
2010. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Meg melyik városban? Lehet ugyanaz.:D Az enyém tényleg olyan, hogy elmond mindent, meg olyan pozitív a kisugárzása, olyan aranyos, szóval nem az fogott meg benne, hogy valami bombanő, de a váróban láttam, amikor kijött, hogy más is úgy nézett rá, mint egy istennőre. Enyém debreceni. :D
2010. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Igazából én nő vagyok,és pécsi a fogdokim,ezek alapján valószínű nem ugyan az:)

Igazából ő se egy csodafaszi,de valamiért nagyon tetszik.Próbálok én is helyzetet teremteni hogy jobban megismerhessem,de elég nehéz pontosan az általad írt orvos beteg viszony miatt.Sztem azért bízzunk a legjobbakban:)

Amúgy ezek tudhatnak valamit:)

2010. okt. 15. 00:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!