Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvos-beteg kapcsolatból lett...

Orvos-beteg kapcsolatból lett valakinek házasság?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerosomeknel igen, a felallas a kovetkezo: Hazasparnak sulyos beteg volt a kisfiuk, de apuka jobban a sziven viselte a sorsat es o volt allandoan a korhazban vele es egymasba szerettek a gyereket kezelo doktornovel. A pasi elvalt es most varjak az elso kozos gyerekuket.
2009. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tyű, micsoda történek!

Hát az orvosnak is kell valahol ismerkedni, olyan nincs, hogy orvos-orvossal házasodik csak.

2009. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csisztu Zsuzsa és a halálos beteg anyját kezelő orvos közt.
2009. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Természetesen!
2009. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A környezetemben oktató-tanuló és tanárnő-diák házasság is van,mindkettő 15 év korkülönbséggel!
2009. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én azt látom, mivel sok orvos ismerősöm van, hogy a dokik eléggé belterjesek :) elég nagy arca van legtöbbjüknek, szóval csak saját kasztból házasodnak...
2009. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
majdnem kasztbeli a beteg
2009. dec. 11. 17:25
 8/13 anonim válasza:

Az első hozzászólótól kérdezném, hogy anyuci zabot hegyezni vagy pasizni maradt otthon, vagy netán ő melózott míg apuka a poronttyal volt a kórházban? Csak mert nem mindegy ám.

Mikor a mi kisfiúnk kórházban volt, akkor én voltam bent vele egész nap, apa munka után nézett csak be, de nem azt jelenti, hogy nem viselte szívén a gyerek sorsát, nekem meg gyorsan bele kellet volna zuhannom a gyerek dokijába...Elvégre, a nagyon beteg gyereknek is kell ruha, gyógyszer, meg figyelnek a csekkek is a polcról hóvége tájt, ugyebár. De ez nem kötözködés, csupán a tisztánlátás miatt fontos sztem.


Kérdezőnek: Miért ne működne?Gondolom az orvosok sem űrlények...Gond sztem akkor van, mikor nagyon nagy a műveltségi szintjük közt különbség, de azért az is sejthető, hogy egy diplomás orvos, nem áll össze egy maunika sóból szalajtott lénnyel.(bár,ki tudja :))

2009. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Mint orvos tudok róla, hogy számos alkalommal lett. Különösen pszichiáter és betege között. Ennek oka az a szerelemféle, ami pl. a kisdiákot a tanárnőjéhez köti. Ez lelki kiszolgáltatottság, függőség, melyet sokan szerelemmel tévesztenek össze. Másik ok: a beteg az orvosa közelében érzi magát biztonságban. Ez is kiforratlan személyiségre utal, de létező jelenség. Egyébként orvos és betege között jó házasságot nem láttam.
2009. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólást. Jó lenne tudni, hogy az orvos miért veszi feleségül a betegét. A transzferenciáról tudok. Én nem is fordulnék pszichológushoz, pszichiáterhez miatta. Lehet csoporttól is függeni. Én keresztény vagyok, és lelkészhez fordulok tanácsért. A hálám akkor Istenre száll. A barátnőm nőgyógyász férje szerelmesedett bele egy miómába. Azaz a tulajdonosába. Ezt a jelenséget nem annyira értjük. Válnak, és van egy 8 éves gyerekük.
2009. dec. 18. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!