Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek milyen durva történetet...

Kismutyesz_ kérdése:

Nektek milyen durva történetetek van, hibátok amiket a családban el követtetek (nem szándékosan), és egyik legrosszabb emléketek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy megkérdezem, de én ma csináltam egy hülyeséget, és iszonyúan érzem magamat. 50 eurót kért anyum a nagymamámtól, és nekem kellett elvinni haza, és abba a zsebembe raktam ahol a mobilom volt. A másikban a lakáskulcsom, szóval nem volt üres zsebem. Igaz a táskámba is rakhattam volna, de a logikai gondolkodás nem erősségem. Szóval út közben mikor vettem ki a zsebemből a mobilt ki esett a pénz... (15 000FT) :( Egyébként szoktam adni a szüleimnek pénzt én is, ha kell nekik kölcsönbe.
2014. ápr. 7. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár sokszor ez sokaknak sok pénz, de inkább ezt hagyd el, mint pl figyelmetlenségből elcsapjon egy autó. Tudom rossz érzés, biztosan hiányzik is, de, nah... Nyugodj le. Ettől komolyabb baj ne legyen soha.
2014. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nincs ilyen, de az unokahúgomnak van.

Unokahúgom 15-16 évesen úgy érezte joga van a saját anyja (keresztanyám) magánügyébe belekontárkodnia. Kileste, elcsente a mobilját, és kikereste kivel sms-et az anyja. A neten is utánajárt, és azt a következtetést vonta le, hogy az anyja megcsalja az apját. A száját nem tudta befogni, sőt arra sem volt képes, hogy az anyja elé álljon, és rákérdezzen. Rögtön ment az apjához, és kitálalt. Elmondta amit látott, olvasott, és azt mondta az apjának, hogy anyja megcsalta. Persze lett ebből egy hatalmas balhé. El is váltak. Keresztanyám azóta sem bocsájtott meg az unokahúgomnak. Nekünk elmondta, hogy akkor amikor Móni kitálalt még nem csalta meg az apját, csak el volt keseredve, mert évek óta úgy éltek, hogy keresztapámnak egy jó , kedves szava nem volt hozzá. Éveken át még nőnek sem érezte magát mert keresztapám nem vette a fáradságot, hogy kedveskedjen neki. A vicc az egészben, hogy keresztapámnak voltak nőügyei,de erről Móni nem tudott, mert az anyja igyekezett őt megkímélni minden csalódástól.

Az eredmény annyi, hogy Móni és keresztanyám azóta sem beszélgetnek. Kereszt anyu nagyon csalódott benne, és nem engedi a közelébe mert nem bízik benne.

Igaza van.

2014. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Güriztem egy új telefonért, szüleimmel meg is beszéltem, hogy adnak is bele egy kis pénzt, az árának a negyedét, mivel szoktam is nekik kölcsön adni, de most meg... Mindig ezt fogják a fejemhez, és mindenki szerint én vagyok a hülye... Egy nullának érzem magamat igy is.
2014. ápr. 7. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom már nem tudod megkeresni a pénzt. Hát én is hagytam már el lakáskulcsot stb.

Meg is kaptam érte a fejmosást. Azóta jobban figyelek.

2014. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

apróság..ano 200 ft volt 1 óra német (b 8-9 éves voltam) és útközben elvesztettem a pénzt.. nagyon kellemetlen volt a tanárnő előtt, még kellemetlenebb volt otthon bevallani, a szüleim abban az időben nagyon keveset kerestek, 200 ft nagyon sok volt..(főleg nekem)


viszont édesapám 60E ft-ot vesztett el '89-ben

a házat akarták bútorozni belőle, a telefonfülkében felejtette, mert nem merte az autóban hagyni, amikor telefonált...

hamar észrevették, visszamentek, még ott volt, aki utána ment be.. letagadta az illető, hogy volt ott akármi...

2014. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pénz már nincs meg. De annyira bírom, hogy mindig én vagyok letolva, ha kidöntök valamit akkor is én vagyok a hülye stb...Elismerem közel sem vagyok tökéletes, és ezzel szenvedek naponta, de már mindenki éreztette velem a családból is, hogy hülye vagyok.
2014. ápr. 7. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer 14 évesen koleszdíjból piercinget szúrattam magamnak lakáson és elvittem a legjobb barátnőmet születésnapja alkalmából pizzázni. Akkor megfogadtam, hogy soha többet ilyesmit nem csinálok.

Amúgy én is vesztettem el pénzt, kulcsot, telefont, iratokat, nagyon is sokszor, volt, hogy nagyobb összegeket is, mint amit te, de jelentős része már akkor történt, amikor külön éltem és a lakhatásom meg a kajám függött tőle.

Aztán amikor az adott hónapban már másodjára hagytam el a szentistvánt, akkor következő fizetésemből vettem egy normális pénztárcát, amit mindig a táskámnak a megszokott belső zsebébe tettem. Azóta nem hagytam el még pénzt. Próbálj kialakítani egy rendszert ilyen fontos dolgoknak, mint kulcsok, telefon, pénz, főleg akkor, ha te is ilyen elhagyós vagy, mint amilyen én voltam. Próbálj tanulni az esetből és odafigyelni ezekre a dolgokra. "Kulcs, telefon, pénztárca, cigi", nekem ez a napi mantrám minden helyváltoztatás előtt. :)

2014. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát...Lassan 17 éves létemre nagyon gyenge memóriám van, nem emlékszem sokszor arra sem már, hogy ittam-e 1 perccel ezelőtt amikor akartam. Viszont most annyi volt a különbség, hogy a véletlenül kicsúszott a pénz. :/
2014. ápr. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!