Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinAljak ha anya nem...

Mit csinAljak ha anya nem engedi meg hogy számítógépezzek?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja tanulj tanulj már szét ba*z az ideg lécci segítsetek értelmes válaszokat kérek

2014. ápr. 11. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha velem így beszélnél, akkor ki is basznám a gépedet öreg.
2014. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szegény anya jut eszembe, még a 90-es években történt amikor nagyon teátrális akart lenni és elvágta ollóval a gép zsinórját, de nem 12V, hanem 220V-at. Kicsit meglepődött:))), de végül is tanultam. Most már megtehetem, hogy 8 óra munkaidőben gépezzek, mert jön a pénz és én vagyok a főnök. Ha nem tanulsz, szopni fogsz egész életedben egy sz@@r melóhelyen és csak a futó szalag monitorjával fogsz találkozni.

Tehát f@s@@m! Tanulj!

2014. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Neveletlen takony!
2014. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudlak sajnálni.
2014. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy a telefonod megvan, szerintem nem is tudja, hogy azzal is lehet netezni.
2014. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tanulj, es ha javitasz a jegyeiden, tobbet hasznalhatod a gepet. Tudod, valamit valamiert :)
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezd azzal h javítasz a modorodon. De ha leírnád h hány éves vagy jobban képben lennék.

Mer ha mondjuk vagy 16 akkor elmehetsz diák melóra veszel magadnak egy gépet és kész.


De ha játszani akarsz akkor inkább egy konzolt vegyél olcsóbb 10 K-ért feltörik azt azzal játszol amivel akassz.


De ha nem változtatsz a stílusodon nem h barátnőd de munkád se lesz. Ha én így beszéltem volna a szüleimmel, 1 agyon vertek volna minden nap 2. 18 évesen mehettem volna az utcára. Azért mert ez a stílus az általános és közép iskolákban menő nehogy azt hidd h az egész világ preferálja ezt az alpári kocsma stílust.


Ha persze hajléktalan akarsz lenni akkor nem szóltam semmit, de ha nem, akkor a saját érdekedben vegyél néhány etika órát, az intelligencia csodákra képes.


25 F

2014. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%

Scythian akkor en miert mindenes alja melot csinalok, hiaba van szamitogepes, elektronikus vegzettsegem.

feketen be is dolgozgatok, szoval nem csak papir van stb, de nincs melo, inkabb kuzdenek a szamtech boltosok.

ennyit a tanuljodrol...

2014. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

Bunkó, pofátlan, lusta takonypóc vagy.

TANULJ!

Ha velem lettél volna ilyen bunkó, akkor inkább lecsaptam volna az áramot...


Amúgy a stílusod megegyezik 20 kocsiséval, ugyanolyan paraszt vagy.

2014. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem félt téged a géptől, mert lehet, hogy rátalálsz egy felnőtt oldalra. Esetleg azt szeretné, hogy először tanulj. Apukám is ilyen lecke, utána gép. Azt szeretné, hogy okos és művelt legyél, csak jót akar neked. Szerintem próbáld vele megértetni, hogy neked ez a kikapcsolódás, és kikapcsolódás nélkül nem lehet tanulni, ill. a mai világban az információ megkeresése a fontosabb, értesd meg vele, hogy nem degradálni akarod az elméletét, te csak tisztába szeretnél lenni a napi hírekkel vagy hasonló. Ilyenkor engedi. Meg akkor engedékenyebbek a szülők, ha jók a jegyeid. :D
2014. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!