Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A legközelebb álló családtagbó...

A legközelebb álló családtagból (anya, mama, teso) hogy lehet kiűzni a gonoszat, az irigységet, önzőséget felém?

Figyelt kérdés

anya állandóan féltékenykedik az új (nekem rém öreg)férjére, csak mert én lány vagyok, hogy ki is dobott otthonról és utál, meg kerül.

mama állandóan hazudik, összeveszeti a családtagokat, csak magára gondol, mindig vele kellene foglalkozni, akkor is amikor a másik akár a halálán van, rátesz, hogy ő aztán rosszabbul.

teso meg távolról tud csak szeretni, amikor együtt laktunk a hátam mögött rosszakat mondott rólam (pl nem takarítok, szörnyű velem élni - holott minden nap tőlem ragyogott a ház és ő él most is egy putrinak hívható házban-nem szokta kivinni a szemetet csak ritkán, stb)


szóval én lassan ott tartok, hogy nekem nincsenek rokonaim.

csak a fájdalom amiket okoztak.

tudok én ez ellen tenni? vagy csendben nézzem végig, ahogy elhagytak egytől egyig?


tegnap kínomban már kipróbáltam, hogy elmorzsoltam egy imát, pl mamából legyen kiűzve a sátán, szabaduljon meg tőle a teste, meg ilyenek :)

és erre nem változott semmi :( önző maradt és hazug :(


2014. ápr. 11. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha az egész családod gonosz, önző, irigy, stb., egyedül te vagy tökéletes, az azért elég fura...
2014. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

általában nem vagyok meggyőzőképes, ezt már észrevettem.

általában nem hisznek nekem, abban amit elmondok, leírok.

itt is gondoltam erre, ja én megyek szemben az autópályán. aha.

2014. ápr. 11. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, h ez a helyzet, az ember a csaladtagjait nem valogathatja meg!

Peched volt , de ami pozitiv, az az hogy nagyon pontosan latod a helyzetet, tehat jó az itelökepesseged, es ez segitsegedre lesz a jövöben!

Nekem is több evtized kellett h rajöjjek h a csaladom azert mar, hiaba teszek meg mindent , mert jobb nekik nelkulem!

Sokat segitett volna ha ezt megmondjak, es nem magamtol kell rajöjjek annyi ev utan!

Az ilyen dolgok nagyon fajnak, sajnos barmit mondok, sovany vigasz!

Az egyetlen remenyed az eszed es a szerencsed, a tovabbiakban

2014. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de azért nem törölnek kérdést, mert kamu. Nem?

mert mi van, ha valakit mondjuk elméleti síkon foglalkoztat valami és kiírja, ami nincs, de akár lehetne.


amúgy az én esetemben nem erről van szó, hanem arról, hogy lehet nem a családom a szörnyű, hanem én, mert ők többen vannak. és így nem hiteles a problémám. nem a kérdés, hanem a probléma nem hiteles, a kérdés az az.


de jó ezen mélázni, ha már máson nem lehet.


#2 igen nekem is ez kezd leesni, hogy az életben totál egyedül vagyok, csak magamra számíthatok, ahogy utolsó mondatodban is írtad.

és az nem jó. valahogy be kellene illeszkednem.

2014. ápr. 11. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztom Kettes válaszát. Koncentrálj a barátokra, őket te választod.
2014. ápr. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a te hibad, ne tetezd önmarcangolassal a helyzeted!
2014. ápr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lelkisérült anyád , főleg gusztustalan hogy a saját lányára féltékeny. Költözz távol tőlük. A családot sajnos nem lehet megválogatni .Nem lehet senkiből kiűzni semmit.
2014. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!