Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zaklat a rokonságom...

Miért zaklat a rokonságom ezzel a barátnő témával és a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok és eddig volt már 3 barátnőm, amiből kettő elhagyott, egy pedig megcsalt és azután hagyott el.

Az utolsó volt a megcsalós és én utána azt mondtam, hogy kész, többet nem szórakozok ilyesmivel, nem jövök össze nővel, mert úgy is csak elárulnak és akkor rendesen kikészülök miattuk.

A család folyamat azzal cseszeget, hogy így barátnő, úgy házasság és gyerekek, anyámnak unoka kell, nagyanyámnak dédunoka, de nekem erre nincsen szükségem, mert nagyon jól tudom, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége.


Haverokkal járok bulizni és olyankor néha felszedünk bigéket, akkor azokkal elvagyok, de nekem ennél több nem kell, mert pofáraesés lesz belőle, ha elkötelezem magam valaki iránt. Látom a környezetemet, hogy ott is folyamatosan csak a megcsalás megy és a szakítások garmadája és ez nem kell.


Hogyan győzzem meg őket? Mi lenne a megoldás?



2014. ápr. 14. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Atestel a lo tuloldalara.
2014. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

22 év? Még fiatal vagy. Engem már egyenesen melegnek néznek amiért 1 darab barátnőm volt, 7 éve. És még egy akit nem látott senki. Valóban sokszor megkapom a kérdést hogy meleg vagyok e...


27/F

2014. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Csak 22 eves? A baj az lenne, ha nem bulizni jarnal, nem lennenek csajok.

Nem tudom a rokonsag mibe akar kergetni, de meg boven van idod.

2014. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van két idősebb haver, akiknek született gyerekük, aztán egy ideig együtt is voltak a nagysasszonyaikkal, akik egyszer csak gondoltak egyet és kirakták a szűrüket.

Azóta melózásból áll az életük, fizetik a gyerektartást és nem jutnak sehova.


Kinek kell ez?

2014. ápr. 14. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Na amit itt a legutolsó hsz-edben leírtál, azt egy az egyben közöld be a felmenőiddel, és tedd hozzá, hogy majd ha lesz valaki, akiről tényleg úgy fogod gondolni, hogy nem hagy ott, akkor azzal megállapodsz.


Egyébként nem kell ezen gyötrődni, ha te nem akarsz barátnőt, nem lesz, és kész.

2014. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Eleve bigének nevezed a nőket, neked nem is való kapcsolat!

22L

2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ne törődj senki véleményével. Ennyi idősen éld az életed.
2014. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes családod van, hogy 22 évesen ezzel csesztetnek. Ne győzködd őket. Mondd azt, hogy keresgélsz, ha lesz valami komoly, akkor majd bemutatod nekik. Én is úgy látom egyébként, hogy a korai gyerekvállalás rendszerint válással végződik.

Engem mindenki csesztetett, hogy mikor szülök már, amikor még pasim sem volt. Amikor férjhez mentem, akkor is csesztettek, hogy mikor lesz már baba. Lett baba, magasról tesznek rá. Ez csak egy pletykatéma, amin tudnak csámcsogni. Esetleg keress egy nőt, aki jó 10 évvel idősebb nálad, van 1-2 gyereke, lehetőleg elvált, és mutasd be nekik úgy, mint barátnődet. Ne félj, akkor majd leállítják magukat.

2014. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert még soha nem álltál a két lábacskádra, és nem küldted el őket a jó büdös f--ancba. A te életed, a te döntéseid - felnőtt vagy, ugye? Kinek mi köze ahhoz, hogy te hogyan és kivel élsz?


Az a megoldás, hogy kinyitod a szájadat és aki belep--fázik az életedbe kéretlenül, azt elküldöd oda, ahol melegebb az éjhajlat, mint nálatok.


22 évesen éld az életedet, bulizd ki magadat, járd a világot, mert most vagy fiatal. Ezt soha nem kaphatod vissza, ha elszúrod. Hova akarnál kölköket gyártani és lekötni magad ilyen fiatalon?!

2014. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Örülök, hogy 22 éves létedre, már meg van a magadhoz való eszed!!

A legtöbb mai nő, csak kihasználja a pasikat, jól látod!

2014. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!