Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zaklat a rokonságom...

Miért zaklat a rokonságom ezzel a barátnő témával és a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok és eddig volt már 3 barátnőm, amiből kettő elhagyott, egy pedig megcsalt és azután hagyott el.

Az utolsó volt a megcsalós és én utána azt mondtam, hogy kész, többet nem szórakozok ilyesmivel, nem jövök össze nővel, mert úgy is csak elárulnak és akkor rendesen kikészülök miattuk.

A család folyamat azzal cseszeget, hogy így barátnő, úgy házasság és gyerekek, anyámnak unoka kell, nagyanyámnak dédunoka, de nekem erre nincsen szükségem, mert nagyon jól tudom, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége.


Haverokkal járok bulizni és olyankor néha felszedünk bigéket, akkor azokkal elvagyok, de nekem ennél több nem kell, mert pofáraesés lesz belőle, ha elkötelezem magam valaki iránt. Látom a környezetemet, hogy ott is folyamatosan csak a megcsalás megy és a szakítások garmadája és ez nem kell.


Hogyan győzzem meg őket? Mi lenne a megoldás?



2014. ápr. 14. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok nő is azért sír, hogy nincs egy normális pasi. Kérdező, megértem, hogy a csalódások miatt 3 barátnő után már úgy gondolod, hogy mindenki ilyen, de ezzel csak magaddal szúrsz ki. lehet, hogy a pofára esés rossz, de én inkább bevállalom azokért az időszakokért, amik szépek, és később legalább nem fogom magam azért ütlegelni, hogy pár próbálkozás után feladtam.


Egyébként nem kötelező gyereket vállalni, és házassági szerződést is lehet írni, ha ezektől a dolgoktól félsz, amiket írtál, de kívánom neked, hogy újra meg tudj majd bízni egy nőben annyira, hogy ne ezeken gondolkozz, mielőtt összeköltözöl vele, netalán feleségül kéred.


A kérdésedre válaszolva, a gondolkodását senkinek nem tudod befolyásolni, de nem kötelező részt venned sem egy olyan beszélgetésben, ami számodra rossz érzés. Nem kell őket meggyőzni, csak felszólítani, hogy ne hozzák szóba, és megkérni őket, hogy ne szóljanak bele, mert ez a te dolgod, és időben tájékoztatni fogod őket arról, ha valami változás áll be ezzel kapcsolatban az életedben. Ha továbbra is mondják, mondd meg, hogy nem fogsz azzal beszélgetni, aki ezzel cseszeget, és szóljon, ha ráunt a témára, akkor majd újból beszélgethettek.

2014. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szuperpocok válasza:

22 évesen legalább van mit felmutatnod. Nekem még sose volt senkim. Bulizni pedig nem nagyon szeretek...

22f

2014. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!