Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam homoszexuálisokkal...

A fiam homoszexuálisokkal barátkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiam 17 éves, egyedül nevelem.

Kiderült, hogy abból a 6 fiúból, akivel mostanában tölteni szokta az idejét, 5 homoszexuális, 1 pedig biszexuális.

A furcsa az egészben, hogy barátnője van egy éve.

Már meleg szórakozóhelyeken is volt velük, ahol a lány is ott volt (láttam képeket). Szétnéztem a gépén elég alaposan, és nem találtam semmit, ami arra utalna, hogy homoszexuális lenne, sem az előzményekben, sem a facebookján, stb. Állítása szerint a legjobb barátja elmondta neki, hogy meleg, rajta keresztül belecsöppent egy ilyen társaságba, és jól érzi magát velük. De bármennyire nem találok semmi bizonyítékot arra, hogy meleg lenne, nekem akkor sem veszi ezt be a gyomrom. Ha meleg, miért van barátnője, ha meg nem meleg, miért tölti velük az idejét? Szerintem ez sehogy sem normális dolog. Nem vagyok homofób, de biztos nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel.

Szerintetek mit tegyek? Higgyek neki? Vigyem el pszichológushoz? Tiltsam el tőlük? Teljesen tanácstalan vagyok, szülőként ilyenkor mit kellene tennem. Csak azt tudom, hogy ez nem normális.


2014. ápr. 22. 18:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/124 anonim ***** válasza:
0%
Gondoljunk csak a brit pedofilbotrányra, vagy a mostani Hollywoodira. Másrészt a homoszexualitás egy választható dolog. Főleg úgy hogy már korábban bizonyítottam hogy 100%-os homoszexualitás nem létezik mert minden férfi rendelkezik spermával, ha létezne genetikai homoszexualitás akkor a természet nem hogy spermát de még nemiszervet se hagyott volna a homoszexuálisoknak attól függően hogy melyikük aktív és melyikük passzív. Mellette vannak még ikerkutatások amelyek bizonyították hogy a homoszexualitás nem genetikai. Csak a vak nem veszi észre hogy mennyire dogmatikusan sulykolják a homoszexualitást és hogy mennyire ráakarják erőltetni az emberekre. Miért nem lehet nyíltan megkérdőjelezni? Miért nincs tudományos vita róla? Pontosan azért mert ezek a kutatások el vannak lehetetlenítve ebbe na nagy liberalizmusban. A megoldás az lenne ha az a homoszexuális amely nem hajlandó becstelen magatartását kezeltetni, elfojtani büntetésben részesülne. Így kiszűrődne hogy mennyi is bennük a tisztesség vagy a tolerancia.
2014. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/124 tetro ***** válasza:
5%

16.12

ha jól értem szerinted a középkorban kellene most is élnünk?

2014. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/124 anonim ***** válasza:
0%
Azt még kifelejtettem hogy lopni lehet vagy ölni persze bűn és büntetni is kell de a homoszexualitás amely nem mutat tiszteletet se a testvérei se saját maga iránt a lehető legnagyobb árulás és a bajtársiasság megcsúfolása. Egy ilyen embert nem lehet tisztelni se bízni benne.
2014. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/124 anonim ***** válasza:
100%

A magfajta aberráltat kéne halálbüntetéssel sülytani az intoleráns magatartásárt.

Sehol nincs leírva h csak és kizárólag heteronak kell lenned a szexualitás magánügy.

Nektek az is baj ha az ember bi, aszexuális, meleg ,leszbikus... Csak és kizárólag a heteró a szent.

Nektek mindenki más beteg és aberrált csak ti vagytok a normálisak. Persze nem néztek tükörbe.

2014. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/124 anonim ***** válasza:
100%

Több meleget is ismerek nem mindegyik ilyen, am meg mit vársz ha elvannak nyomva.

Ha kimehetnének az utcára nyíltan nem félve az erőszaktól akkor nem lenne egy felvonulás se. Vonulni mindig az vonul akinek baja van.


Te meg a náci és nyilas zászlót ill egyenruhát hordod büszkén.

2014. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/124 tetro ***** válasza:
91%

16.34

akkor gondolom számodra az orális szex is tabu. az análist már meg sem merem említeni... sőt, gyereknemzés céljából szexelsz csak, nem?

2014. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/124 anonim ***** válasza:
97%

A 17%-os rekord-idiota...

Parjat ritkitja.

2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/124 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan ezeket a kérdéseket csak a kommentek miatt érdemes megnyitni, néha jobbakat lehet röhögni, mintha direkt egy vicclapot olvasgatnék....

Egymásnak estek itt rendesen, de abba nem gondol bele senki, hogy attól egyik fél sem fog megváltozni, hogy itt mondja a saját igazát, aki eddig elfogadta ezután is elfogadja aki eddig is utálta ezután is fogja a melegeket.

2014. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/124 anonim ***** válasza:
100%
Azert majd ird le mit mondott a pszichologus
2014. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/124 anonim ***** válasza:
11%

# 106


Hol vannak ezek elnyomva? Szinte hetente kerül napvilágra egy-egy homoszexuális pedofil botrány. Itt van az az aberrált testnevelő tanár vagy most a hollywood rendező. Csak a vak nem veszi észre hogy valójában nyugaton nem a homoszexuálisok vagy a nők vannak elnyomva hanem a fehér heteroszexuális férfiak. A média tele van a homoszexualitással már magyar film is készült a témában.


Ostoba aki a nácikkal vagy a nyilasokkal jön. Nincs olyan pont egyik ideológiában sem amely nyíltan szembe menne a homoszexualitással. Akkoriban nem volt ez téma mert természetes volt hogy a becstelenséget mindenki elítélte ideológiától függetlenül. Amúgy szerinted mi szégyellnivaló van a nemzetiszocializmuson vagy a hungarizmuson?


"akkor gondolom számodra az orális szex is tabu."


A szex minden formája megengedett amíg mindenki a maga neme szerint viselkedik tehát az orális szex és az anális szex is, ha ez egy férfi és egy nő között történik. Pont ezért nincs különösebb baj a leszbikussággal. Kit érdekel ha két nő egymás p*náját nyalja? Egy normális férfi ilyenkor még be is szállna.

2014. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!