Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam homoszexuálisokkal...

A fiam homoszexuálisokkal barátkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiam 17 éves, egyedül nevelem.

Kiderült, hogy abból a 6 fiúból, akivel mostanában tölteni szokta az idejét, 5 homoszexuális, 1 pedig biszexuális.

A furcsa az egészben, hogy barátnője van egy éve.

Már meleg szórakozóhelyeken is volt velük, ahol a lány is ott volt (láttam képeket). Szétnéztem a gépén elég alaposan, és nem találtam semmit, ami arra utalna, hogy homoszexuális lenne, sem az előzményekben, sem a facebookján, stb. Állítása szerint a legjobb barátja elmondta neki, hogy meleg, rajta keresztül belecsöppent egy ilyen társaságba, és jól érzi magát velük. De bármennyire nem találok semmi bizonyítékot arra, hogy meleg lenne, nekem akkor sem veszi ezt be a gyomrom. Ha meleg, miért van barátnője, ha meg nem meleg, miért tölti velük az idejét? Szerintem ez sehogy sem normális dolog. Nem vagyok homofób, de biztos nem tölteném a szabadidőm ilyenekkel.

Szerintetek mit tegyek? Higgyek neki? Vigyem el pszichológushoz? Tiltsam el tőlük? Teljesen tanácstalan vagyok, szülőként ilyenkor mit kellene tennem. Csak azt tudom, hogy ez nem normális.


2014. ápr. 22. 18:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/124 anonim ***** válasza:
100%

A pedofília nem azonos a homoszexualitással.

Lévén mint említettem ismerek melegeket és egyik se pedofil.

Am ha pedokra akarsz vadászni köszönd meg azoknak a képviselőknek akik a nemi aktus legális korhatárát levitték 12 évre.

Na ennyit a pedokról.


Hol vannak a melegek és mindenki aki nem hetero elnyomva ?

Mindenhol, iskolában, munkahelyen, utcán, szórakozóhelyen,..

Míg a heretok vidáman csókolózhatnak, buszon, utcán, parkban...(és a csók annyira nem is nagy szám) addig a pl melegek ezt véletlenül sem tehetik meg mert oda jön a magadfajta (finoman szólva) szűk látókörű egyén és félholtra veri szerencsétleneket.


De lehet meg is öli hiszen az ő értékrendje szerint az ö életük nem érték, értük nem kár, ők nem emberek...

Nagyon jól ismerem a magfajtákat.

Kaptam belőlük eleget.


"Amúgy szerinted mi szégyellnivaló van a nemzetiszocializmuson vagy a hungarizmuson?"


Hát csak annyi hogy az ilyen egyének testesítik meg a terrort az elnyomást. Mások legális legyilkolását alsóbbrendűségre hivatkozva, meg h ők élősködök...


Valójában persze arról szól az egész h aki nektek nem szimpatikus azt módszeresen és szisztematikusan elüldözzétek megfélemlítettek vagy megöljétek.

De az persze már nem esik le nektek h amit ti csináltok az finoman szólva embertelen.


De ezt a magadfajta szűk látókörű emberkék amúgy sem értik h egy ember nem attól jó vagy rossz h most ö meleg vagy biszex vagy heteró.

2014. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/124 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de én több atrocitást értem el "nagymagyar" emberektől, mint azoktól akiket utálnak.


Pedig világosbarna hajam, kék szemem, és hullaszínű bőröm van, de ha nincs cigány, meleg, külföldi a közelben, a mérhetetlen agressziót egy alacsony lányon kell ugye kitölteni :)

Élni és élni hagyni. Ennyi.

2014. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/124 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "mi bajod a nemzetiszocikkal, meg a hungaristákkal" kérdésre reagáltam.
2014. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/124 anonim ***** válasza:
4%

# 111


12-13 év fölött már nem beszélhetünk pedofíliáról legalábbis a lányoknál ők már akkor bőven érettek a szexuális aktusra. Én azt tartom felháborítónak hogy egyesek felháborodnak ha egy férfi 15-16 éves lányokkal fekszik le. Ez természetes dolog hiszen a nőket egyszer úgyis megdugják, főleg azért édesmindegy mert a mai világban már nincs értéke a nőknek.


Ezért érthetetlen hogy akik pártolják a homoszexuálisokat azok a leghangosabbak ha fiatal lány / idősebb férfi felálláslásról van szó. Ha nem számít nekik a becsület, a tisztesség akkor nem mindegy nekik hogy egy 16 éves lányon hány és milyen idős férfi ment már keresztül? Hol van ebben a logika?


Az meg tény hogy a pedofilok legalább 60-70 százaléka homoszexuális csak nézz utána.


"Mindenhol, iskolában, munkahelyen, utcán, szórakozóhelyen,.. "


Ez nem elnyomás ez csupán az emberek szabad akarata és véleményformálása. Törvényileg sajnos nagyon komolyan vannak védve a homoszexuálisok. Mindenhol munkahelyen, alkotmányban is benne van a védelem a diszkrimináció ellen a vallásra, nemre vagy szexuális hovatartozásra való tekintettel. Az a vicc hogy ennek nincs semmi alapja. Az hogy a homoszexuálisok annyira büszkélkednek beteges alávalóságükkal csak azt bizonyítja hogy ezt az utat ők választották és ők felelősek érte.


A nemzetiszocializmus és a hungarizmus az emberi feláldozásról, a közösségről és a tiszteletről szól. Aki nem akar vagy nem képes tenni a közösségért és csak élősködik rajta annak természetesen ez nem tetszik. A mai állapotok jól bizonyítják hogy hiba volt ez a hozzáállás mert visszaéltetek vele. Az emberiséget mi juttattuk idáig és mi tartjuk fenn de itt az ideje hogy most már magunkra is gondoljunk. A huligánoknak meg nincs közük egyik eszméhez sem csak nálunk a történelmi múlt miatt nincs szélsőbaloldal se komolyabb punk tábor.

2014. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/124 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen a nőket egyszer úgyis megdugják, főleg azért édesmindegy mert a mai világban már nincs értéke a nőknek."


...csak neten ekkora a pofád, vagy szívesen leülnél pár meleggel/nővel is megvitatni ezeket a nézeteidet személyesen?

2014. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/124 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de a szövegeidből lejön az h te egy nagyon buta ember vagy.


Mi az h a nőknek nincs értéke ?

Gondolj már anyádra amikor ilyeneket mondasz.


"A nemzetiszocializmus és a hungarizmus az emberi feláldozásról, a közösségről és a tiszteletről szól"


Hát hasonló tiszteletet kívánok neked is, amikor majd minden sarkon megaláznak, és majd marhavagonba pakolva utazol egy haláltáborig embertelen körülmények között.

2014. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/124 anonim válasza:
100%

Kedves 114-es!

Igazán elkeserítő olvasni a gondolataidat... Mért ne lenne felháborító, ha egy fiatal lánnyal, mint egy tárggyal közösülnek? Változott szerencsére a világ azóta, hogy ilyenek mellett elmenjünk szó nélkül. Ugyanígy csakis a társadalom javára válik az, hogy a különbségeket próbáljuk elfogadni, mintsem üldözni őket. Csak hogy példának felhozzam az egyik afrikai terrorszervezet tevékenységét: fiatal lányokat rabolnak el és erőszakolnak meg, mert nyugati modern tanokat tanulnak, nem muszlimokat.

A nemzetszocializmus csak a hatalomról szólt, nem a jólétről, a hungarizmus meg kimerül abban, hogy emberek közösen és így hangosabban ócsárolhatják a különböző rasszokat.

A punkokat meg már azért is kár belekeverned, mert pont arról szól az alapvető életfilozófiájuk, hogy legyen önálló gondolatuk, és azt megvalósítsák - tehát az, aki nem csak pózer, nem idegenkedik a melegektől se, elfogadja őket.

Nézz szét a világban, mielőtt marhaságokat mantrázol a semmibe...

2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/124 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi a rekord egy kérdésre érkezett válaszok számával?:D Lassan rekord gyanús ez a kérdés.
2014. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/124 anonim ***** válasza:
8%

# 116


Már miért lenne több egy nő, mint egy férfi? Egy nőnek akkor van értéke erkölcsileg ha szűz vagy a szexualitást a megfelelően kezeli. A te logikád szerint minden nőnek hatalmas értéke van csak úgy, míg egy férfi attól lesz férfi ha úgy fütyül ahogy a nők mondják.


A történelem során mindig voltak háborúk, járványok, népirtások, nem ebből kell megítélni a nemzetiszocializmust.


# 117


"Mért ne lenne felháborító, ha egy fiatal lánnyal, mint egy tárggyal közösülnek?"


Mi az hogy egy "tárggyal"? Miért közösülne valaki másképp egy fiatal lánnyal, mint egy idősebb nővel? Még ha mondjuk "tárgyként" közösülne vele ha ő is beleegyezett akkor mi van?


A Boko Harammal kapcsolatban meg nem kell ferdíteni sehol nem írják hogy megerőszakolnák a lányokat. Nem ismerem az ideológiájukat, de ahogy az általában lenni szokott az iszlám és a többi vallás is közösségben gondolkodik, (család, nemzet stb. stb) míg nyugat jól megfigyelhető módon kizárólag a férfiak ellen dolgozik.


A nemzetiszocializmus pont a nemzetről szól és nem a hatalomról. Megszüntetni a korábbi arisztokrata kiváltságokat és a népet felemelni. Persze lehet kritizálni néhány elavult dolog miatt, de összességében magasan a közös célról és a közösségről szól. Mindegyik nép, vagy rassz képes megvalósítani a nemzetiszocializmust és, mint a legtöbb ideológiában itt is komoly szerepük van a női előjogoknak.


A punkokat meg lehet hiba volt felhozni mert alapvetően nem kötődik se jobboldalhoz, se a balhoz. A mai nyugati gondolkodás alapvetően feminista, de egyben női előjogokat hirdető és alapvető férfi értékeket tagadó, így aki ma úgy érzi hogy a homofóboktól, vagy az elnyomó patriarcháktól kell rettegni annál komoly gondok vannak. A legszélsőségesebb ideológiák is tartalmazzák a nők jogait.


A legfontosabb kérdés az hogy miért végeznek a nők fizikailag és mentálisan is sokkal könnyebb munkákat, mint a férfiak? Miért nem látni női villanyszerelőt, kőművest vagy mezőgazdasági munkást, mondjuk? Miért, nem itt törekszünk az egyenlőségre és miért mondjuk a női kvótánál? A példákat még lehetne sorolni.


A válasz az hogy pontosan azért mert úgy működik a társadalom hogy minden a nők érdekét szolgálja. Úgy jön ehhez a homoszexualitás, hogy az ezzel szembeni ellenérzés is a nemek közti különbségeket, hierarchiát bizonyítja.


Ha a nőknek kell a tisztelet alanyi jogon, kellenek az előjogok, és ha következetesek, igazságosak akarnak lenni akkor a homofóbok oldalát kell választaniuk. Hihetetlen hogy még nem volt szó a társadalomba berögzült nővédő, és a férfit millió kötelezettséggel felruházó gondolkodásmódról. Ha egyenlőségre törekszünk ezt is meg kell szüntetni az oktátás megreformálásával.

2014. máj. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/124 anonim válasza:
100%

"Már miért lenne több egy nő, mint egy férfi? Egy nőnek akkor van értéke erkölcsileg ha szűz vagy a szexualitást a megfelelően kezeli."

Senki sem mondta, hogy több, a nők pont hogy az egyenjogúságot akarják...


"Mi az hogy egy "tárggyal"? Miért közösülne valaki másképp egy fiatal lánnyal, mint egy idősebb nővel? Még ha mondjuk "tárgyként" közösülne vele ha ő is beleegyezett akkor mi van?"

Mondjuk mert a legtöbb pedofil nem közösül az alanyával, szimplán megerőszakolja.

Azért, mert egy fiatal lány jóformán nem tudja, mibe megy bele, a legtöbben nem mérik fel a helyzet súlyosságát.


"Megszüntetni a korábbi arisztokrata kiváltságokat és a népet felemelni."

Hogy akarod a népet felemelni? Azzal, hogy minden homoszexuálist megöletsz, biztos toleránsabbak leszünk... Ja, pont hogy ellenkezőleg.


"A legszélsőségesebb ideológiák is tartalmazzák a nők jogait."

Arra akarsz kilyukadni, hogy a férfiaknak nincsenek jogaik? Én nap mint nap fordítva látom, nem tudom te hogy élsz.


"A legfontosabb kérdés az hogy miért végeznek a nők fizikailag és mentálisan is sokkal könnyebb munkákat, mint a férfiak? Miért nem látni női villanyszerelőt, kőművest vagy mezőgazdasági munkást, mondjuk? Miért, nem itt törekszünk az egyenlőségre és miért mondjuk a női kvótánál?"

Miért sokkal több az óvónő, pszichológus? Miért nem akar a férfi "könnyebb" munkát végezni? Mert ő másra alkalmas. Na ugyanúgy a nő is.


"Ha egyenlőségre törekszünk ezt is meg kell szüntetni az oktátás megreformálásával"

Úgy akarsz te egyenlőségre törekedni, hogy ami neked nem tetszik, eltávolítod? Ne már.

2014. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!