Miért ilyen édesanyám?

Figyelt kérdés

25 vagyok, édesanyám 60. Mindketten dolgozunk, vele élek még.


Ma reggelre lebetegedtem. Nagyon erős hányingerrel kezdődött, utána meg hasmenés, hányás. Felhívtam reggel, hogy nem megyek dolgozni, ne érje meglepetés, hogy itthon leszek, ha jön haza. A munkahelyemen nem csináltak problémát ebből, jobbulást kívántak, a háziorvosom kiírt táppénzre erre a hétre.


Édesanyám már olyanokat mond, hogy nehogy besokalljanak és megköszönjék a munkámat, meg hogy biztos örültek nekem, meg miért nem mentem be, hogy legalább lássák, hogy be akarok menni. Ja, meg hogy tegnap szóltam-e. Miről? Arról, hogy mára beteg leszek? Mondtam, hogy nagyon jól tudja, a két év alatt egyszer voltam táppénzen, nem vagyok az a típus aki állandóan táppénzre megy okkal-ok nélkül.


40 perc busszal az út, nem mertem elindulni, mert mi van ha az úton jön rám valami? Mit csinálok, hova megyek?



Látom rajta, hogy nem tetszik neki, nem elég a bajom, még ilyenekkel stresszel. Nem érti meg, hogy nem fognak lefejezni 3 nap jogos táppénzért.


2014. ápr. 23. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj sehova.., rota járvány van, a szülőfalumban 2 hete egy 1 éves gyerek belehalt...

Nekem is sikerült becsipnem, mivel volt aki úgy járt dolgozni gondolom, így az iroda 40 főjéből sorban legalább 25-30 emberen végigment könnyebb vagy nehezebb kegolyássak..

2014. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne fogalkozz vele.. Reméem ő nem kpja el..de a igen,akkor én zért finoman az orra alá dörgölnén( amúgy érdekes, a ferjem megúszta, pedig velem aludt...

Nekem 39 fokra is felment a lázam)

2014. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz vele, legyen az ő baja ha nem tetszik neki
2014. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az én anyám is hasonló

reggel elájultam a buszmegállóban (pont a vizsga reggelén), meg előtt pár nappal (volt egy időszakom amikor alig ettem)

úgy kapartak össze a buszra várók a földről, tiszta égő volt, hívtak taxit, azzal hazamentem, anyám meg:

nehogy lefeküdj pihenni, vagy aludni, menj a suliba, csináld meg a vizsgát, ott ültem az ebédlőasztalnál, lehelltem magamba az életet, bementem suliba és levizsgáztam 5-ösre...


de szóval nekem is megmaradt ez, hogy ez már mi az anyák részéről.

2014. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*időszakom amikor alig ettem, meg alig aludtam, szóval a szervezet full ki volt merülve
2014. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is van egy hasonló tulajdonsága.

Ne foglalkozz vele.

2014. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
25 éves vagy, feltűnt? Magyarázkodsz az anyukádnak, mint egy tinédzser! Szerintem itt nem az a lényeg, hogy ebben a sztoriban kinek van igaza, hanem az, hogy játszmáztok, ahelyett, hogy felnőnél. Mi a frászért tartozol te neki magyarázattal bármiről? Itt fejtegeted az indokokat, amiket gondolom neki is elmondtál. MINEK??? Azt teszel, amit akarsz. Akkor is, ha havonta mész táppénzre, akkor is ha felmondasz. Nem tartozol se neki, se másnak magyarázattal. Ha meg hazaér és otthon vagy, akkor otthon vagy, ennyi. Javaslom, hogy költözz el és éld a saját életed, mert amit most csináltok, az minden, csak nem felnőtt lét. N30
2014. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy ő kimozdulna-e a házból, ha elkapná a cifrafosás.
2014. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg is mondhatod neki.
2014. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!