Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hatalmas hülyeséget csináltam....

Hatalmas hülyeséget csináltam. Mi lesz, ha megtudják a szüleim? Mit csináljak most? Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal tanár a suliban, eléggé jóban vagyok vele (nincs köztünk semmi "olyan", csak találkozunk néha iskolán kívül is), vannak közös barátaink.

Bonyolult, hogy miért, de tegnap eljátszotta a barátomat és azt hittem, hogy nem lesz belőle semmi baj, de a szüleim egyik ismerőse/barátja látott minket együtt és ma mondta, hogy örül, hogy van barátom és boldog vagyok, biztos anyáék is kedvelik...

Most félek, hogy ha beszél velük, felhozza és akkor nagyon nagy bajban leszek.

A tanárom/ismerősöm így is nehezen ment bele, megesküdtem, hogy soha nem fogja megtudni senki, nem fognak minket együtt látni. Erre most ez van.

Anyáékkal így is elég feszült most a viszonyom, ha még az is a fülükbe jut, hogy van egy barátom, akiről nem tudnak (amúgy nincs), akkor még rosszabb lesz.

Ráadásul ez a szitu így alapból gáz.


Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Úgy érzem, mindenhogy rosszul jövök ki ebből.


2014. ápr. 24. 21:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%

12-es válaszolóval teljesen egyet értek, egyszerűen nem fér bele a fejembe, hogy egy tanár miért menne bele a játékba egy buta kis tini miatt veszélyeztetve ezzel az állását, és a jó hirnevét is.

Igen, buta éretlen fruskának tartom a kérdezőt egyrészt mert iszonyatos tehetséggel bonyolítja az életét, másokat is bemártva persze, felelősséget vállalni persze nem mer a tetteiért és valamiért azt hiszi az ő értékét növelei ha tiniként egy "felnőtt" érett, művelt (nem is emlékszem még milyen jelzőket használt) "aduász" oldalán villoghat. Pedig valójából inkább röhejes. Annyira gyerekes a felfogása, és a szituáció is amibe keverte magát meg persze a tanárt, hogy nem értem mi vihet rá egy józan pedagógost erre.

2014. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ha kicsit is fontos neked ez az ember, akkor messzire kerüld el sulin kívül, amíg egy iskolában vagytok, ha már neki nincs ennyi esze. Akkor is, ha nem tanárként ismerted meg. Ő kockáztatja az egész karrierjét, sőt, ha még nem vagy 18 éves, mást is... Te pedig azt kockáztatod, hogy belekeveredsz egy olyan történetbe, ami nincs is, csak úgy tűnik, de nagyon rosszul jöhetsz ki belőle.

Ebből remélem ki fogsz tudni mászni, de hidd el, nagy bajok lehetnek még ebből a kapcsolatból. Ehhez nem is kell eljátszani, hogy a barátod, elég simán az, hogy együtt lógtok.

2014. ápr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Ő volt az aduászom, olyan emberrel kellett odamennem, aki nem egy 16-17 éves, komolytalan srác."


Mert láthatóan te igen komoly vagy az ilyen nevetséges játszmákkal. Nem elég, hogy gyerekes és általában csak bajt okozol vele, de még a tanárnak is problémája lesz. De ő sem lehet egy lángelme, hogy ebbe belement. De nyilván ő sem a 2 szép szemedért tette.

2014. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mire kellett ez az egész? Ne hiszem el, hogy olyan helyre mentél, ahova feltétlenül kellett hogy legyen melletted egy idősebb, művelt pasi. Ha igen, akkor meg minek mentél. Mentél volna egyedül, vagy egy barátnőddel, vagy leginkább sehogy. Vagy tényleg csak féltékennyé akartál tenni valakit? Ez elég gyerekes próba..


Egyet tanulj meg; ha már mindenképp hazudni akarsz, akkor másik embert ebbe SOHASE rángass bele, mert ezzel őt is nagy bajba sodorhatod!

De legjobb tiszta lapokkal játszani, a hazugságok legtöbbször kiderülnek...

2014. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ajj te! Ez egész egyszerű. "Képzeld anyu, tegnap este lent voltam xy-ékkal egy helyen és ott volt a Józsi, akit ki nem állhatok és állandóan ki akar velem kezdeni, nekem meg az egyik haverom (aki tanít a suliban) bevállalta, hogy eljátssza, hogy ő a pasim, hogy a Józsi gyereket lerázzam. De nincs semmi gáz, nincs pasim."


Ez a sztori csak akkor állja meg a helyét, ha a kedves tanárbácsi nem smárolt le a hitelesség kedvéért.

2014. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"nekem meg az egyik haverom (aki tanít a suliban)"


Tehát tanárom. És itt repül le a szülő feje, hogy mi van, ha a tanár kihasználja a hatalmi pozícióját.


Egyébként ha engem egy "haverom" kezdene el tanítani, az lenne az első, hogy vagy én elmondom a szüleimnek, hogy ezt nem fogjátok elhinni, de... vagy a tanár elmondja a tanárkollégáknak, hogy nem taníthatom ezt az osztályt, mert az egyik lánnyal együtt bandázunk.


Na, ezért hiszem azt, hogy ez kamu, a kislány csak Aria-nak képzeli magát.

2014. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Van egy közös baráti társaságunk"


Tehát a te és a tanárbácsi facebook oldalán is lehet rólatok közös kép, elég, ha egy másik gyerek vagy tanár meglátja, onnantól nem tudjátok bebizonyítani, hogy csak országos cimborák vagytok.

2014. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de mi rossz van abba, ha a tanárával van közös társaság? Iskolán kívül azt csinálnak amit akarnak. Én is voltam matektanárommal biliárdozni, mivel egy huszonéves fiatal srác volt, aztán közös ismerősön keresztül egy társaságba kerültünk.

Ha nem akar tőle semmi párkapcsolatot, akkor ez miért probléma?

2014. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán szopatja a tanár a kiscsajt a szertárban, aztán gáz lenne, ha kitudódna...
2014. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Lehet,hogy hülyeség,amit javaslok,de játszd el otthon,hogy szakítottatok a "barátoddal".Akkor tapintatból valszeg a szüleid sem fognak kérdezősködni.:)
2014. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!