Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így reagálni a...

Miért kell így reagálni a tényre, hogy lefekszem a barátommal? Komolyan szobafogsággal akar bűntetni, lassan 18 évesen?

Figyelt kérdés

Nem értem az anyámat. Lassan 2 éve együtt vagyunk a barátommal, gyógyszert szedek, szóval védekezünk.

Tegnap beszélgettünk a legjobb barátnőmmel (nálunk voltunk) és nem tudtam, hogy anya is hallja. Szóba került a szex és anya bejött a szobámba, hogy eddig erről miért nem beszéltem vele és azóta áll a bál...

Megkaptam mindent, hogy mekkorát csalódott bennem (???), nem gondolta, hogy ilyen lány leszek, mi lesz velem később, stb. Mintha azt mondtam volna, hogy 13 évesen veszítettem el, egy buliban.

Azt mondta, hogy nem mehetek sehova az iskolán kívül, a barátomat felejtsem el egy jó időre. De ezt ő sem gondolhatja komolyan, hogy a 18-hoz közel majd én itthon fogok ülni emiatt, ez vicc.

Elfogadtam, hogy nem kedvelik a barátomat. Nem is vártam el tőlük, úgy voltam vele, hogy ezzel semmit nem tudok kezdeni, nem nekik kell szeretni, nem ők vannak vele együtt.

De azért ne csináljon már úgy anya, mintha a barátom maga a Gonosz lenne.


2014. ápr. 27. 17:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem az a baja hogy szexszelsz a barátoddal, hanem az hogy még csak el sem mondtad neki... Az anyák el szokták várni, hogy megbeszéld velük az ilyen dolgokat. (Persze lehet hogy nem én nem tudhatom nincs anyám.) Csalódott benned mert kihagytad az életedből... Minden anya csalódna.
2014. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:

Mert elé kellett volna állnom azzal, hogy lefeküdtünk?

Vagy mi?

Ez szerintem eléggé magánügy, én sem faggatom az ő nemi életéről.

2014. ápr. 27. 17:18
 3/78 anonim ***** válasza:
3%
Hány éves vagy?
2014. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
30%

Mikor elvesztettem, az első dolog volt,hogy elmondtam anyukámnak. Én úgy tartottam, hogy elég bizalmas a kapcsolatunk ahhoz, hogy elmondjam neki, hisz ő is barátnőjeként kezel engem, mindent megoszt ő is velem, ettől is jó a kapcsolatunk.


Valószínűleg bántja a dolog, hogy nem mondtad el neki. A gyógyszerszedést gondolom tudja, így nem kellett volna új dolognak lennie számára, hogy a lánya szexuális életet él.

2014. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
99%
A lassan 18 mit jelent mert itt már a 16 évesre is írták azt, hogy lassan 18.
2014. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is bizalmas a kapcsolatom az anyukámmal, imádom őt, de a szexuális életem rám tartozik, és arra, akivel szexelek.


Mindenki más.

2014. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
15%
Én megértem h nem mondtad el neki, a legtöbben nem szokták (én sem) és én úgy szedtem gyógyszert h nem is tudta,egyébként lehet h ez volt a baja h nem védekeztek,ha nem tudott a tabiról,akk ezt mond el, egyébként néhány szülő még úgy gondolja h na ha odadod magad akkor a fiú csak kihasznál stb. v azt gondolja könnyűvérű vagy de ezt neked kell tudatnod vele h szeretitek egymást meg 2 év az nem kevés idő és h rosszak az elképzelései,ha meg nem érti meg ne foglalkozz vele majd belenyugszik
2014. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2014. ápr. 27. 17:24
 9/78 anonim ***** válasza:
54%
Elég konzervatív lehet. Nem veled van a baj, hanem vele.
2014. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
91%
19 voltam, és három hónap után kezdtünk a barátommal hozzánk (is) járni, és soha egy szóval nem kérdezte, hogy volt-e bármi is, vagy se, szerintem sejthette:D Nem értem én se, de miért nem kedvelik a barátod? Van oka, vagy csak simán túlféltenek?
2014. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!