Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy egy kocsit vegyenek nekem?

Figyelt kérdés
Nem egy szuperjó, bmw-t, vagy mercit szeretnék, hanem egy régire gondoltam, mondjuk suzuki swift 1.0. Ha megkapnám, akkor egy órával később kelhetnék föl, hogy bemenjek a suliba, fölgyorsulna az életem. Természetesen azt szeretném hogy megengedjék, és támogassanak egy kis pénzzel.

2014. máj. 1. 19:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Szájjal...
2014. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted ismerjük mi a szüleidet?

Nekem például akár térden állva is könyöröghetnél egy hétig, akkor se vennék kocsit a (kiskorú?) gyerekemnek.

2014. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Lenne egyáltalán pénzük rá?
2014. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Tul fiatal vagy meg a felelossegteljes autovezeteshez. Majd sajat penzbol, ha felnott vagy.
2014. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Én sem vennék az iskolás gyermekemnek autót. Nem kell menni a nyájjal...


Még nekem sincs autóm, bármennyire szeretném, pedig 24 éves vagyok. A gyermekemnek sem vennék annyi idősen, mint amennyi Te vagy. Nem hiányozna, hogy felkenődjön valahova.


Csak azért hogy" felgyorsuljon" az életed meg pláne nem vennék.


Ha dolgoznál és mondjuk a munkahelyedhez kellene, abban viszont támogatnálak.



DE nem én vagyok az anyád-apád, úgyhogy a SZÁJADDAL mondd nekik. Még azt sem tudjuk anyagilag megtehetik-e. Egy kocsi fenntartása sem két garas.

2014. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Dolgozz meg érte!
2014. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Tudod egy kocsit kell tankolni, biztosítás, stb. Hogy gondoltad? Majd apuci meg anyuci ezt is finanszírozza neked, csakhogy te egy órával többet aludhass? Gondolkozz már kiscsilag..
2014. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
58%
*csillag
2014. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem megvenni sok egy autót, hanem fenntartani. Benzin kell bele, elromlik ez-az időnként, kötelező, súlyadó, vizsgáztatás, stb. Ha mindezeket felajánlod, hogy állod, talán még vennének is neked autót.
2014. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
77%
Ha -tanító célzattal- csak úgy nem vesznek neked semmilyen autót, beszéld meg velük, hogy pl. a következő szülinapodig x dologban segítesz nekik/megcsinálod helyettük, így kvázi megdolgozol érte, nem csak úgy odaadják a slusszkulcsot.. Persze segíteni amúgy is kell, csak úgy értem, hogy lássák rajtad, hogy van felelősségtudatod, ami nem hátrány vezetésnél sem..;) Meg amiket ide is leírtál, azt mondd el nekik, hogy miért lenne fontos!
2014. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!