Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bízik meg bennem...

Miért nem bízik meg bennem anyukám?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, egy éve költöztem el otthonról kollégiumba a suli miatt, és azóta anya nem bízik meg bennem:( Már a legeleje óta sem, pedig akkor még nem is csináltam semmi butaságot:( nemrég kezdődtek inkább a bajok, amikor már elegem lett hogy édesanyám állandóan nézi a facebookom, és azt se tudom hogy töri fel, mert már hetente váltogatom a jelszavam, és mindig letagadja hogy nézné, de akkor miért van ott az előzmények közt hogy akkor valaki olvasgatta az üzeneteimet:/ Eddig nem volt egy fiú barátom se, most itt 2 fiú a legjobb haverom, nincs köztünk semmi, kisebb kavarások, de úgy komolyan semmi, max melltartóban láttak képen, de hát fiatal vagyok, most ennyit megtehetek én is. És persze ebbe is anyám beleszólt. Már nem csinálok semmi ilyesmit, és ezt anyám is jól tudja, de mégsem hagyja abba a kutakodást. Minden dolgomba beleszól.. Abba is hogy képernyőzárat tettem a telómra... szóval már elegem van, hagy éljek már egy kicsit, mindig óvott mindentől, pasim is csak egy volt, de könyörgöm, 16 éves lány vagyok.. és most olyan jó itt egy kicsit szabadabbnak lenni, hogy végre van sok barátom, stb.
2014. máj. 11. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Melltartós képeket mutogatsz pasiknak csak mert fiatal vagy és megteheted? Hallottál már Amanda Todd-ról? Ha nem, nézz utána... Igaza van anyukádnak, ha én megtudnám hogy ilyeneket csinál a gyerekem elsüllyednék.
2014. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, semmiség az,hogy melltartóban mutogatod magad. De egy undorító dolog ez. Nem kellene csodálkozni, hogy nem bízik benned anyukád.
2014. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 teljesen igazad van.

Kedves kérdező ,nem hiszek a testi fenyítésben ,de kicsit biztos megrángatnálak anyukád helyében.

"eddig nem volt egy fiú barátom se, most itt 2 fiú a legjobb haverom, nincs köztünk semmi, kisebb kavarások"

Szerinted ez egy anyuka álma?

2014. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, látod miket írnak azok, akik éppen bejöttek a tyúkudvarból!
2014. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ki az az Amanda Todd, de nekem nagyon jó barátomnak küldtem a képet, nem egy ismeretlennek, és ő is küldött nekem direkt emiatt egy képet, hogy mind a kettőnknek legyen:)
2014. máj. 11. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó nekünk legalább nincs már pelenka a fenekünkön mint neked:-D Egyébként én is 17 éves vagyok, Magyarország második legerősebb gimijébe járok, ahol az ilyeneket mint a kérdező, és te, csak egy szóval illetik.
2014. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő is a barátjának tartotta a srácot....
2014. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

#4 A privát üzenetedre válaszoltam ,nem intelligens dolog de bemásolom hogy milyen ember is vagy TE.


"Apád se téged álmodott! De tudod kis széket nem tudott!!!"

És a válaszom:Ma már ez a második privid,az édesapám múlt vasárnap meghalt. Szerintem büszke lehetetta lányára,Mensa-tag vagyok ,16 évig voltam modell az USA-ban,és nem akármilyen,UCLA-n szereztem a diplomám,a munkám mellett,bejártam a világot ,és nem képzeld nem kellett hanyatvágnom magam egy munkáért sem.

Szégyelld magad!

2014. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen melltartós képeket mutogatsz? És csodálkozol, hogy anyukád nem bízik benned? Nagyon nem a te életkorodhoz tartozó viselkedési mód. Nem ez az "élés".

Egyébként amit egyszer felraksz a netre, nem tudhatod, hogy hol látod viszont. Amanda Todd, így van. A legjobb barátod is fordulhat ellened, vagy továbbküldheti heccből valakinek.


Aztán azt veszed észre, hogy kiközösítenek.


"Pasim is csak 1 volt". Tizenhat évesen egy is bőven elég, nem kell hosszú listával rendelkezned.


Anyukádnak igaza van, amiért helyteleníti ezeket a viselkedéseid. És mivel titkolózol előtte, pláne nem bízik benned.


Ha azt akarod, hogy megbízzon, akkor ne titkolózz előtte.

Most belenéz az üzeneteidbe, mert nem bízik benned. Ha hagyod, akkor egy idő után le fog szokni róla.


De ehhez az is kell, hogy 16 évesen ne reebancoskodj, hanem életkorodnak megfelelően viselkedj.

2014. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!