Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan alakulhat ez a későbbie...

Hogyan alakulhat ez a későbbiek folyamán?

Figyelt kérdés
Apa vagyok. Van egy öt éves fiam. Nem akartam őt! A probléma az, hogy nem szeretem a fiam. Gondoskodok róla. Viszont szeretetet nem érzek az irányába. Amikor ránézek nem érzek semmit. Azt hittem, hogy ha majd nőni fog, akkor majd megszeretem. De nem, hiába látom, hogy ő szeretet engem. Nekem ez a gyerek mindig egy idegen, egy felesleg marad.

2014. máj. 12. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Menj el pszichologushoz.
2014. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Még rosszabbul. Más által kierőltetett gyerekekkel szemben van így egy férfinek.
2014. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez van kedves anyák, mikor nem akarja a férfi a gyereket, de a nő viszont igen, és elvárja, hogy a férfi mellette maradjon és gondoskodjon a gyerekről...Ha már most nincsenek benned érzések a gyerek iránt, szerintem később sem lesz, azért öt év elég hosszú idő, már ki kellett volna alakulnia...
2014. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Naná, hogy a nők hibája, ha férfiak nem szeretik a gyereküket:) Mert ez úgy van, hogy egyedül csináljuk őket a férfiak bosszantására:)


Kedves kérdező...nem lehet, hogy az egész környezet rossz amiben élsz? Kevés az info...együtt éltek? Milyen az anyával a kapcsolat? Ha benne vagy egy rossz házasságban ami terhesség miatt? Lehet nem is a gyerekkel van a problémád, vagy nincs lehetőséged igazán megismerni

2014. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

"Naná, hogy a nők hibája, ha férfiak nem szeretik a gyereküket:) Mert ez úgy van, hogy egyedül csináljuk őket a férfiak bosszantására:) "


Csak amikor a férfi kijelenti, hogy ő nem akarja a gyereket, a nő viszont akarja, akkor miről is beszélünk? Nem egyedül csinálja, de a nőnek is ugyanúgy védekeznie kell, mint a férfinak! (ha nem szándékosan akarja magát teherbe ejteni) Mindketten hibáznak, mikor nem védekeznek, de a férfiaknak nincs joguk eldönteni, mint a nőknek, hogy ők akarják-e a gyereket.

2014. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy vannak alkalmatlan nők anyának úgy vannak alkalmatlan pasik is apának.De ha már megvan az a kisgyerek,aki a legkevésbé tehet róla megszületett,remélem soha nem érezteted vele"felesleges"meg nyomorítanád az életét.Nyelj egy marha nagyot,miatta és légy férfi.Soha ne érezze neked ő senki.
2014. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
ha már átírtad a tegnapi anya kérdését, legalább átfogalmazhattad volna, vagy arra is figyelhettél volna, hogy a stílus legyen hasonló. A tegnapi anyuka érvelt, te csak közlöd a tényeket. Ez alapból unszimpátiára adhat okot. Viszont fura látni, hogy még így is kevesebb a támadó válasz, mint tegnap.
2014. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt élsz a feleségeddel vagy a fiad anyjával, akkor szerintem költözz el. Ha egy kis távolságban leszel a gyerektől, akkor lehet, hogy jobban fog hiányozni. Mégis csak a te fiad, még ha az anyja a te beleegyezésed nélkül hozta a világra, amit nagyon helytelenül tett. Ez a nők legnagyobb baja, hogy mindenáron férjhez akarnak menni és gyereket akarnak, ha már pár hónapig járnak egy emberrel. Ez nagyon csúnya viselkedés, én is elítélem,nő létemre.
2014. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de pszichológushoz is elmehetsz azért. Próbálj úgy tekinteni arra a szegény gyerekre, mint egy idegen gyerekre, aki rád van bízva, hogy bevezesd az élet rejtelmeibe, hogy te oktasd, tanítsad meg mindarra, amit az életben tudnia kell majd. Nem fontos kifejezetten szeretni, egy idegent is szívesen okít az ember.
2014. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!