Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan húzzak el minél előbb...

Hogyan húzzak el minél előbb otthonról?

Figyelt kérdés
Anyámmal és a pasijával élek. Ha tehetem alig vagyok itthon gyűlölök itt lenni. Csak muszáj mert apám külföldön él. Tökmindegy mit teszek semmi sem jó nekik, mindig én vagyok a hülye, a sz.r stb. Meguntam a próbálkozásokat, elegem lett. Reggel 7től kb du 6ig nem megyek haza. Addig haverokkal vagyok, vagy apám régi lakásán. Nem is nagyon érdekli őket mikor jövök haza. Beszélgetésünk napi kb 5 perc, akkor eljátszom a vigyorgást, aztán húzok is be a szobámba. Depressziós vagyok, bàr anyámat annyira érdekli, hogy tudja milyen gyógyszert szedek, azt ennyi. Ezért is selejt vagyok, meg mit rinyàlok stb. Fogalma sincs semmiről hogy mik történnek velem, miken gondolkodom. Már nem is tudnék felé nyitni megutáltam egy életre. Hova menjek? Pénz nem hátrány, apám minden hónapban küld nem keveset.
2014. máj. 12. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

sajnálom.

Hány éves vagy?

Esetleg apuddal nem tudsz beszélni,hogy ki költözhetnél e hozzá külföldre?

2014. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Menj apàdhoz.
2014. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen elköltözhetsz ahová csak akarsz addig viszont bírni kell.
2014. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17 és fél. Apámhoz nem nagyon szeretnék menni, neki is új családja van, gyereke stb.
2014. máj. 12. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők?
2014. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bírd ki még egy kicsit.

Ha 18 leszel elköltözhetsz.

Szerintem addig keress mondjuk valami diákmunkát,gyűjtsd a pénzt,és nézegess albérleteket,amit majd megtudsz fizetni.

Addig is kitartást :)

2014. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjtögesd az apudtól kapott pénzt, és ha 18 leszel, költözz el albérletbe vagy ha továbbtanulsz, kollégiumba.

Egyébként ha annyira rosszul érzed ott magad, apud csak befogadna egy rövid időre.

2014. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
es apukad nem szeret annyira hogy neked is jutna hely? vagy oda te nem akarsz menni? milyen a kapcsolatotok? nyaron menj el dolgozni,rakj felre es 18 evesen mehetsz amerre latsz.. :)
2014. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még fél év, és mehetsz is. Jön a nyár, keress munkát, a nyár végére be is töltöd nagyjából a 18-at, a munkából keresett pénzből elmész egy kis albérletbe, vagy szobát bérelsz. Ennyi :)
2014. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!