Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan húzzak el minél előbb...

Hogyan húzzak el minél előbb otthonról?

Figyelt kérdés
Anyámmal és a pasijával élek. Ha tehetem alig vagyok itthon gyűlölök itt lenni. Csak muszáj mert apám külföldön él. Tökmindegy mit teszek semmi sem jó nekik, mindig én vagyok a hülye, a sz.r stb. Meguntam a próbálkozásokat, elegem lett. Reggel 7től kb du 6ig nem megyek haza. Addig haverokkal vagyok, vagy apám régi lakásán. Nem is nagyon érdekli őket mikor jövök haza. Beszélgetésünk napi kb 5 perc, akkor eljátszom a vigyorgást, aztán húzok is be a szobámba. Depressziós vagyok, bàr anyámat annyira érdekli, hogy tudja milyen gyógyszert szedek, azt ennyi. Ezért is selejt vagyok, meg mit rinyàlok stb. Fogalma sincs semmiről hogy mik történnek velem, miken gondolkodom. Már nem is tudnék felé nyitni megutáltam egy életre. Hova menjek? Pénz nem hátrány, apám minden hónapban küld nem keveset.
2014. máj. 12. 21:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyszülőkkel kb két éves koromban találkoztam utoljára. Apám régi lakására gondoltam, csak az túl közel van anyámhoz. Az albi nem rossz ötlet. Már kb egy éve gyűjtögetek, összejött 700E tehát ebből meg tudnám oldani, csak még suliban is van egy évem
2014. máj. 12. 21:39
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem amint 18 leszel keress valami olcsóbb albérletet,és ha ott élsz akkor is bebírod fejezni az iskolát.A pénz elég lesz amíg be nem fejezed az iskolát,elbírod magad látni belőle.

Utána keress valami munkát.

De addig még nyugodtan gyűjtsd a pénzt,és nyáron keres diákmunkát,mert nem egyszerű munkát találni,így meg el leszel abból a pénzből amit gyűjtöttél.

:)

2014. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én inkább azt javasolnám, hogy a érettségiig ne költözz el otthonról. Persze csak, ha nem zavarnak a tanulásban is.

Amúgy nem tudom be mernéd-e vállalni, de most is elköltözhetsz, a szülők persze mehetnek bíróságra meg stb, de az ilyeneket olyan lassan intézik, hogy amire valami történne az üggyel, addigra 18 leszel. Viszont, akkor az iskolai ügyeidet az apukádnak kellene intézni.

2014. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet csövezni apukád régi lakásában, amíg távol van?

Úgy vettem ki, üres.

2014. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az én anyám is pontosan ilyen. Nagyon sajnállak de komolyan. Szerintem is gyűjtögess még, keress diákmunkát és hamar összejön az albérlet meg amiből eltartod magad. Kitartás még fél év és mehetsz amerre akarsz. 14/L
2014. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Ja hamar össze jön az a pénz,meg hamar el is megy.Mert aztán ölébe fog hullani a munka.18év bizony nagy nagy kor ám.Ebből is látszik milyen éretlen beírások vannak itt.Te sem erőlteted meg magad közelíts anyádhoz.Jó lenne tudni ő vajon mit mond.Napi 5perc beszélgetés.Egész nap lödörögsz,nem találod meg otthona dolgodat.biztos nagy az elvárás,tanulj tanulj.Menj végül is mindjárt "18 leszel",na majd tanulsz a magad kárán,vissza sírod még a gondtalan kis életed.majd rádöbbensz milyen car a világ.
2014. máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!