Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg Anyukámma...

Hogyan beszéljem meg Anyukámmal, ha nem szeretnék tovább egy közösségbe járni?

Figyelt kérdés

Nem engedi meg, hogy kilépjek egy közösségből. Igazából nagyon szeretem, meg tudom, hogy csak jót akar, de én sokkal jobban érezném magam, ha eljöhetnék. Volt már olyan, hogy nem engedte, hogy abbahagyjak egy hobbit, és abban végül igaza is lett, és örökre hálás leszek, hogy nem engedte meg, mert azóta már nem nagyon tudnék meglenni nélküle. De ebben a közösségben ahova járok tényleg nem érzem jól magam... tudom, hogy az én hibámból, mert nem nyitottam senki felé (egyébként mondjuk érdeklődést sem mutattak irántam, tudom, hogy ez nem mentség, de nálam fontos, meg idősebbek is), de tanultam a dologból, és ha majd akad egy másik alkalom (nemsokára gimibe megyek), akkor majd máshogy cselekszem (mondjuk remélem az amúgy is könnyebb lesz, mert ott senki sem ismeri a másikat, ez meg már egy összeszokott társaság volt). Biztos fogjátok írni, hogy sosincs késő, de azért olyan 9 hónap után...

Szóval az a baj, hogy Anya nem nagyon akar erről a témáról beszélni, meg már biztos lefárasztottam vele. De mégis hogy beszéljek vele komolyan erről, hogy ne is bántsam meg, meg ne is legyen ideges (az a baj, hogy azt hiszi, nagy veszteség érne, ha kilépnék, pedig nagyobb lenne a megkönnyebbülés, mint a veszteség), hanem fogadja el, hogy én ezt nem akarom?


14/L



2014. máj. 16. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a hobbi nem hobbi, hanem nyűg, ha nem szereted, ezt neki is meg kell értenie.

Itt tied a döntés.

2014. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De úgy gondolja, hogy 1-2 év múlva jól fogom magam érezni ott, és ugyanúgy hálás leszek érte, mint amit említettem, hogy nem engedte abba hagyni azt a hobbit. Annak tényleg örülök, mert imádom csinálni, de ezt.. nem nagyon (illetve a csinálni még ezt s szeretem, de nem annyira mint amennyire a közösségben érzem rosszul magam)

2014. máj. 16. 16:06
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs, kicsit félreírtam. tehát :* (illetve csinálni még ezt is szeretem, de nem annyira, mint amennyire a közösségben érzem magam rosszul)
2014. máj. 16. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt a közösséget fogalmazd meg pontosabban.
2014. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
zenekar és van mellette egy kisebb énekkar, de én a zenekarban játszok (oboa)
2014. máj. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!