Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmúltam januárban 18 éves,...

Elmúltam januárban 18 éves, és anyám ki akar tenni a házból. Megteheti? Vagy ilyenkor mit tegyek? Mivel csak jövőre érettségizek és nincs munkám. 18/L

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a viszonyom anyámmal kis korom óta. rendszeresen vert és bántott, mivel én voltam a legidősebb gyerek. Apám egy ideig nem hitt nekem, de miután fültanúja lett sokszor, elkezdett megvédeni a folyamatos verésektől, ezzel azt érte el, hogy anyám méginkább megutált... Mikor 12-13 éves lette, elkezdtem megvédeni magam, persze esélytelenül. 2 éve el is váltak a szüleim, de apámnak nincs rendes munkája, alig él valamiből. Nem tudom, hogy hova menjek, mert én sem dolgozom. Segítsetek. Gödöllőn lakom.

2014. máj. 17. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha vannak kis testvéreid mindenképpen a gyámügyre el kell menned ,mert ők is veszélyben vannak,ahogyan leírtad a dolgokat!
2014. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!