Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy magyarázzam el anyának,...

Hogy magyarázzam el anyának, hogy amit csinál nagyon nem normális? Ti beszélnétek vele erről?

Figyelt kérdés

Mindig is ketten voltunk anyával, mert az apám még születésem előtt lelépet. Nagyon büszke vagyok anyura, hogy felnevelt teljesen egyedül, és mindent megadott nekem.

Kiskoromba mindig büszke voltam rá, hogy milyen gyönyörű anyukám van. Viszont, ahogy én nőttem Ő is megváltozott. Elkezdett kihívóan öltözködni, úgy viselkedni, mint egy tini. Kb. hatodikos lehettem, amikor elkezdték híresztelni a suliba, hogy anyukám prostituált. Persze ez nem igaz, de úgy viselkedett. Sokszor 20cm-es sarkű,combig érő csizmába, mini szoknyába, mellkidobós felsőbe jött be a suliba. Ilyenkor kicsit szégyeltem magam.

Mostanra úgy eldurvult a helyzet,hogy minden másodiknap mással bújjik ágyba. Sűrűn sokkal fiatalabb fiúkkal. Ezért velem senki se barátkozik, mert " milyen anyám van ". Folyton milf k.rvának hívják, és most már engem is ribiznek, pedig nem viselkedek úgy, és az öltözetem se tér el a többiekétől.

Én nagyon szeretem anyát, de jó lenne valahogy megértettni vele, hogy ez így nem mehet tovább. Attól tartok ez nála valami mentális probléma lehet.


2014. máj. 18. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eddig még nem is mondtad neki?
2014. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Volt már róla szó, de azt nem mondtam még el, hogy miatta közösítenek ki, és miket mondanak róla.

Régebben az osztályfőnököm célozgatott neki rá, de annyit ért el vele, hogy kb. 1-2 hétig picit visszább vett. Aztàn fokozatosan ugyan olyan- és rosszabb lett.

2014. máj. 18. 12:28
 3/12 anonim válasza:
66%
Véleményem szerint, ez nála már betegség, lehet akár függőség (szex függőség)! Szerintem mi hamarabb beszélj vele, mert ez még jobban eldurvulhat, és lassan téged is örületbe fog kergetni. Vagy ha nem hat a beszélgetés rá, vidd el orvoshoz!
2014. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És mit dolgozik egyébként?

A munkahelyén nincs gondja a külsejéből?

2014. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pultos. Ott még szinte követelmény az ilyen öltözett. Azt már kértem, hogy dolgozzon máshol, de Ő szereti ezt a munkát. Meg jól is keres vele..( nem fekszik le a vendégekkel! egy sima presszóba dolgozik, nem bárban )
2014. máj. 18. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem az anyaddal van a baj, hanem azzal, aki kikozosit.

Pontosabban, lehet, hogy az anyaddal is baj van, de, ugyanigy kikozositenenek, ha szegeny lennel, vagy cigany, vag akarmi, ami miatt rad lehet szalni.

2014. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Éjszaka dolgozik vagy nappal?
2014. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És Te most hány éves vagy?
2014. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nappal dolgozik. Két napig 6-22ig, aztán két napot itthon van.

15 éves leszek nyáron.

2014. máj. 18. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak szólj neki, hogy Neked milyen kellemetlenségeket okoz ez, az ofőd is lehet a társad ebben, hiszen láttad, hogy az hatott. El kell anyukádnak mondani ezeket minden héten legalább egyszer.
2014. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!