Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Semmiben nem értünk egyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmiben nem értünk egyet. Éreztetek így? Legszívesebben lefújnám az egészet

Figyelt kérdés

Nyáron lenne az esküvőnk a vőlegényemmel, de elbizonytalanodtam.

Kezdődött azzal, hogy ő kis esküvőt akart, én nagyot, több száz vendéggel. Meggyőztem, de aztán jött a nászút, amin még most is vitázunk.

Ő Erdélybe akar menni, a rokonaihoz, akik engem ki nem állnak, én pedig egy egzotikus szigetre szeretnék menni.

Tegnap este azon veszett össze velem, hogy a szülinapomra apa vett nekem egy új autót. Szerinte ez felesleges volt, mert az előzőt is nemrég kaptam. Mindennel ezt csinálja...

Neki feleslegesek azok, amik nekem fontosak.

Még régen beszéltünk arról, hogy kinek milyen exei voltak és elmondtam, hogy nekem csak 1 volt, aki most a családunk ügyvédje és sokáig együtt voltunk, a mai napig naponta beszélünk, közel áll hozzám.

Rájöttem, hogy hiba volt elmondani neki, mert azóta betegesen féltékeny rá, többször elmondta, hogy ő sokkal jobb lenne nekem, neki van pénze, befolyása.

Úgy viselkedik, mintha nem is az az ember lenne, akibe beleszerettem.



Szinte mindenben különbözik a véleményünk és már valamilyen szinten belefáradtam ebbe.


2014. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Királylány, itt lenne az ideje felébredned!
2014. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
83%
jó kis vígjáték.
2014. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

Nem vagyok királylány, nem tökéletes az életem.

Nem vagyok elkényeztetett sem. Miért lennék az?

Mert van pénzünk? Vagy mert megvehetem, amit szeretnék?


Miért nem kaphatok segítőkész választ?

2014. ápr. 9. 12:59
 4/79 anonim ***** válasza:
78%
Ja, segítőkész választ? Szerinted, hogy érzi magát a barátod, aki kevésbé áll jól anyagilag, mikor azt látja, hogy a szüleid mindent a feneked alá tesznek, miközben úgy gondolja, hogy ez az ő feladata lenne? Mennyire érezheti magát férfinak ebben a kapcsolatban?
2014. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
90%

Előjöttek a vagyoni különbségek.

Hagyd el, nem lesz ez így jó a továbbiakban.

2014. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
73%
Jó lenne, ha mindenki fel tudná ismerni a kamu kérdéseket.
2014. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
90%

Nem a véleményetek, hanem az életszínvonalatok, életviteletek, az élethez való hozzáállásotok, és az élettel szembeni elvárásotok más.


Más szinten mozogtok anyagilag, más dolgokhoz szoktatok, így más dolgok fontosak.


Szerintem fújjátok le, és keressetek a saját súlycsoportotok szerinti társat, mert ahogy most vagytok sose lesztek boldogok. Egyikőtök sem.

2014. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
92%

Kössetek kompromisszumot, vagy egyezséget.

Pl. elmentek mindkét helyre, de kompromisszumokkal..

pl. kevesebbet maradtok erdélyben, és elmentek valami szigetre is kettesben.

Mindketten adtok a másiknak valamit cserébe pl.

Hasznos dolog adni-és jó érzés kapni is. :)

Az még tényleg más dolog, hogy nem kellett volna az exedről beszélni neki, nekünk pasiknak is szarul esik.

Ezt jóvá kell tenned, tegyél a kedvére egy-két hétig, ne beszélj többet olyan dolgokról, és el lesz felejtve.

2014. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyire különböztök, és ennyire másak a vágyaitok, akkor nem illetek össze és ebből a jövőben még nagyon sok problémátok lesz.

Nyilván az anyagiak miatt is akart kisebb esküvőt és erdélyi utazást a párod. Talán nem engedhet meg magának annyit, mint a te családod. Azt meg nem akarja, hogy mindent ti fizessetek.

Nem csak mindig neki kell engednie, hanem időnként neked is. Miért gondolod, hogy az a jó megoldás, ha minden úgy lesz, ahogy te akarod? Akkor ebben hol lesz a párod? Ha szereted, akkor nem fontos, hogy ő is élvezze a dolgokat?

2014. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a véleménykülönbségetek és a teljes kompromisszum képtelenségetek akkor is meglenne, ha albéreletben laknátok és busszal kellene három műszakba dolgozni menni...


Vannak ilyen párok. Én is ismerek egy ilyen párt. Kivűlről minden nagyon jól néz ki, de belülről már más a helyzet...


Ha nem tudtok semmiben sem közös nevezőre jutni, akkor nem sok értelme van folytatni...


Mellékesen a pasiknak igen is szükségük van arra, hogy ők legyenek az "uralkodók a kapcsolatban", mégha csak látszólag is. Nyilván nem a te hibád, hogy annyi pénzed van, de minek azt szórni?

Tökéletes jó lenne az Erdélybe tervezett nászút egy olyan kompromisszummal pl. hogy nem a rokonaihoz mennétek, hanem szállodába, vendégházba, stb. és hozzájuk csak beköszönnétek, hogy erre jártunk, hello, hogyvagytok...

2014. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!