Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el otthon majd,...

Hogy mondjam el otthon majd, hogy megbuktam?

Figyelt kérdés

Még soha nem buktam meg,de most kémiàból és matekból nagyon rosszul àllok és a tanàrok azt mondtàk,hogy màr ezt nem tudom kijavítani.. Hogy mondjam el a szüleimnek? és a pótvizsgàn àt tudok menni két tantàrgyból,ha nyàron készülök ràjuk?

Nem akarok újra 9.-es lenni...


2014. máj. 18. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
A szüleid nem ellenőrzik a jegyeidet? hogy ezt neked otthon el kell mondanod? vagy kamuzol:D
2014. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Állj eléjük és vállald a felelősséget.Az életben később,mindenért amit csinálsz vállalnod kell.Mondd meg nekik hogy nagyon sajnálod hogy csalódást okoztál nekik,és gőzerővel fogsz nyáron tanulni.Ha kell akkort vért izzadsz.Lehet hogy pillanatnyilag rossz lesz,lecsesznek,mérgesek lesznek de legalább tiszta lesz a lelkiismereted.Ezt kell tenned.
2014. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a szüleidnek is képbe kell lennie, szóval már régen rossz ha mindez hideg zuhany lesz nekik. Amúgy meg a legjobb ha simán megmondod és kész. Ha balhéznak is majd megnyugszanak. Két tárgyból pedig simán lehet pótvizsgázni csak tanulj minden nap egy pár órát. De mégjobb lenne ha beszélnél a tanárokkal és kérnél javítófeleletet, hátha...
2014. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hàt nem mutattam meg a jegyeimet. Meg àltalàban bíznak bennem,hogy nem történik ilyen. Csak hàt..most ezt eléggé elrontottam....
2014. máj. 18. 23:04
 5/23 anonim ***** válasza:
11%

Hàt nem mutattam meg a jegyeimet.


Akkor ki irta alá az indexedben? Mondom én hogy kamuzol?:D

2014. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%

Az aláírásokat a gimiben minden hónapban ellenőrzik.


Szóval? Régen járhattál suliba ha ezt nem tudod:D

2014. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy alhamisította... Nem vádaskodni akarok, csak hipotézis, ami simán lehetséges.
2014. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Ha e-napló van akkor a kutyát nem érdekli a szülők aláírása...
2014. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
8 Még nincs e-napló:D csak tervben. A hacker szórakozásokra is készülnek, ha mond ez valamit. Szóval nem lesz olyan, hogy heckerke 1-eseket írbe, mondjuk egy 5-ös tanulónak poénból:D
2014. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
7 Állítólag van egy szülője is. Gondolom havonta az elveszett szülő csak rákérdez őkegyelménél, hogy mizu a "Futrinka utcában"?:D
2014. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!