Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyelőség otthon? Meztelenke...

Szégyelőség otthon? Meztelenkedés? , Fürdések? Szülők gyermekekkel? Vagy testvérek?

Figyelt kérdés
Otthon mennyire vagytok szégyelsek gyermekek előtt?fürdőbe bemászkálások?átöltözések?meztelenkedés?vagy a két testvér?gyermek szülő korát kérném:)

2014. máj. 18. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
42%
Semennyire. Ez csak a modern társadalom neveli beléd hogy gátlásos legyél és félj mert befolyásolhato vagy akkor. A meztelenség természetes dolog.
2014. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%

Gyerek előtt meztelenkedni? Soha!

Aztán majd rászokik a nudizásra, mi?

Ne viccelj!

Bizonyos határokat ne lépjünk már át!

2014. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig meztelenül fürdök. De nálunk ez teljesen megszokott. A feleségem és a lányom is meztelenül fürdik. Még az is elő fordul, hogy a feleségemmel együtt fürdünk. Nem vagyunk egymás előtt szégyenlősek, mármint a feleségem és én.
2014. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

A szomszéd lánya szólta el magát nemrég, hogy néhány osztálytársa, akiknél otthon meztelenkednek a szülők, titkokban lefotózták a mobiljukkal a szüleiket pucéran, és ezeket a képeket nézegetik és elemezgetik közösen a többiekkel a suliban. (általános iskola alsó tagozat...)

Ezek után...

2014. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Full meztelenül a lakásban nem járkálunk ,de bugyi +melltartó,ill. párom alsónadrágban elő szokott fordulni ,hogy lát így a lányunk . Fürdés közben is van mikor bejön hozzám ,vagy mikor törölközöm ... Lányunk 9 éves .Apa &anya :33
2014. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Ja ,33/N
2014. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Én is láttam gyerekként a szüleimet meztelenül, többször is. Nem állandóan úgy mutatkoztak előttem nyilván, de nem volt tabu a ruhátlan test.

Eszembe nem jutott, hogy lefotózzam őket és az oviban/suliban mutogassam a képeket. Mint ahogy nudizni se járok, bár nem értem, azzal mi a probléma.

Ellenben nem voltak felesleges gátlásaim, ha szexre került a sor, annak ellenére, hogy mint általában a nők, sose voltam teljesen elégedett a külsőmmel.

2014. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk mindenki úgy közlekedik, ahogy akar. Így van ez fürdéskor sőt még amikor a wc-n vagyunk van, hogy rá nyitunk egymásra. Semmi nem történik.

Meztelenkedni már nem igazán szoktunk, kivéve én és anyja néha. De már ezt észre sem veszi senki.

2014. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

én pl. utálom ha bejönnek fürdés közben a fürdőszobába, pedig van függöny a kádnál szóval nem lehet látni... de mondjuk régebben nem volt, akkor is volt, hogy kicsi voltam és bemászkáltak párszor és azóta gyűlölöm ezt. az is idegesít amikor anya fürdés után meztelenül átszalad egy szobába és nem látom, de idegesít a tudat, hogy nem bír felöltözni... vagy amikor fehérneműben van (az ő ruhásszekrényük nem a szobájukban van) idegesít, öltözzenek fel, nem vagyok kíváncsi rájuk és kész

20/L

2014. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

A meztelenkedést a gyerek előtt nem tartom helyesnek. Főleg, ha nem szépek azok a testek. A gyereknek nem kellene bele égetni a fejébe a szülei meztelen testének a képét, nem tudni, hogy gátlást okozunk-e ezzel. Aztán amikor majd nagy korában tényleg a sexre kerül a sor, eszébe jusson az Anyja Apja meztelen altája phuj...


Aput anyut szoktam látni, de mindig diszkréten. Mondjuk apun alsónadrág, anyut meg melltartó és bugyi. Apuval egyszer fürödtem gyerekkoromban és áldom érte, hogy fürdő bugyit vettünk fel mind a ketten. Kb. 6 éves lehettem. Emlékszem rá, amikor mondta, hogy fürödjünk rögtön bevillant, hogy ezt mégis hogy képzeli, hatalmas kő esett le a szívemről, amikor mondta, hogy fürdő ruhában...

Off topic:

Én azt is undorítónak tartom, amikor a szülő szájon csókolja a saját gyerekét. Aztán csodálkozunk, hogy ilyen beteg emberek vannak... Nem minden a genetika, már ha értitek, hogy mire gondolok.

2014. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!