Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy jó negyvenes...

Normális, ha egy jó negyvenes férfi a felnőtt, igen szép lányának a képeit rakja ki a lakás több helyén? Rajongás? Szeretet? Minden apa így van vele?

Figyelt kérdés
A férfi párkapcsolatban él, teszem hozzá és a nőt egy kicsit zavarja.

2014. máj. 19. 21:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mi is a kérdés?


Van egy barátod, aki el akar venni, és neki van egy lánya.

A lánya a lánya fog maradni. Inkább fogadd el, vagy ha nem megy, akkor keress egy gyerek nélküli pasit.


Találtál egy olyan férfit, akinek fontos a család, és te ebbe belekötsz? Inkább örülj neki!


Ne hari, de ha közös gyereketek lesz esetleg majd, akkor ide írogatsz, hogy milligrammra méred a szeretetet, és a lánynak egy grammal több jutott, mint a közösnek????


Ezt nagyon hamar felejtsd el, vagy keres más pasit, de inkább magadba néz bele jó mélyen.

2014. máj. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Az én képeim is kinn vannak apunál.Sőt az öcsém képei is. Biztos teljesen elmebeteg...-.-

Ha találkozik a lányával akkor is hisztizel meg jelenetet csinálsz? Vagy elfogadod,vagy felejtsd el,hogy hozzámész. Ilyen hozzáállással meg felfogással minek kezdtél gyerekes férfival?

2014. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%
A párom lakása is tele van a lánya képeivel. És most kapaszkodj meg, kérdező: én vettem mindegyik képhez keretet, és én ragaszkodtam hozzá, hogy a lakás minden pontján legyenek a lányáról fotók. Ez így normális, nem is értem a kérdésedet.
2014. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt kép rolam, igaz anyám sosem szeretett. Nekem viszont vannak képeim a kislanyomrol kinn, el sem tudnám képzelni, hogy ne igy legyen. Remélem a párod mihamarabb megröptet!
2014. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok, otthon a szülői házban ha nincs 50 kép rólam akkor egy se... Tényleg annyi van, hogy már engem zavar. Földszintről az emeletre vezető lépcsőn a kedves vendég konkrétan végig nézheti az egész életemet, születésemtől az elsőáldozásomon át a középiskolai ballagásomig mindent. Lehet hogy ez már kicsit beteges de életemben nem jutott eszembe hogy apám azért csinálja ezt (otthon nyomtatja fotopapírra a képeket minden új jeles esemény után) szóval azért csinálja mert szerelmes lenne belém a SAJÁT APÁM! Nem normális aki ilyet gondol. Feltételezem kerül majd még fel pár kép rólam és a leendő az unokáikról, akkor azokba is szerelmes lesz? :D Ja mellékesen a bátyámról is van kint kb ugyanennyi kép (lépcsőfeljáró másik oldalán az ő életét lehet végig nézni), akkor apám még ráadásul..... na, nem is gondolok ilyenekre :D Abszurd.
2014. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ne hari, de ha közös gyereketek lesz esetleg majd, akkor ide írogatsz, hogy milligrammra méred a szeretetet, és a lánynak egy grammal több jutott, mint a közösnek???? "


Hajjajjj, hány ilyen topicot olvasni...

2014. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Ki beszél itt hisztiről? Azt írtam, egy kicsit zavaró. És nem csak engem zavart, hanem az elődeimet is. Nekem is van gyerekem,és szeretem, de nincs vele tele a lakás.

És a normálist vagy nem normális nem úgy értem, hogy elmebeteg aki ilyet csinál, hanem a kérdés lényege az volt: nem túlzás-e. A választ megkaptam, köszönöm: nem túlzás. A sok okoskodó meg le van ejtve.

2014. máj. 20. 11:35
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a te gyereked veled él, nem a volt pasiddal. Minden nap ott van élőben az orrod előtt. Az elvált férfiak van,hogy alig látják a gyereket, persze,hogy képek maradnak. De tényleg nincs ebben semmi túlzás. Az elődeid nem zavarnak?
2014. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Ha én 40-es férfi lennék és lenne egy lányom, akkor biztos én is mindenhová kitenném a képét, mert büszke lennék rá. A szüleimnek rólam is van több képük a lakásban, sőt a tárcájukban is. Ha bárki erre féltékeny, az nem normális. Csak nem gondolod, hogy a saját lányához vonzódik szexuálisan? 25/l
2014. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A párom soha nem volt különösebben apa típus és nem is volt valami bensőséges a kapcsolata a lányunkkal! Csak elvoltak egymás mellett! Amióta felnőtt a lányunk és elkerült itthonról azóta lehet csak látni az apján,hogy mennyire szereti is valójában!Lehet a te párod is most döbbent rá,hogy van egy imádott gyermeke!:)No para!
2014. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!