Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki, hogy a...

Jogosan akadtam ki, hogy a párom ilyen "fölösleges" dologra költött?

Figyelt kérdés

Sajnos jött egy váratlan kiadás, ezért minden fillért be kell osztanunk. Párom úgy jött haza tegnap, hogy neki kell ma 3500 ft, mert be kell fizetni, hogy mehessen focizni.

Mondtam neki, hogy következő hónapban fizesse be, ne abból a pár forintból, amink van.

Reggel fogta és elvitte a pénzt, és befizette mert az fontos.

Az, hogy 1 hét múlva nem tudunk mit enni, az nem fontos! :(


2014. márc. 21. 19:06
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A m.helyén van egy focicsapat, azokhoz akar bekerülni. Azt mondta ha most nem fizeti be, biztosan elveszíti emiatt az állását, de ha bekerül a csapatba akkor nem rúgják ki.
2014. márc. 21. 19:09
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
Igen, jogosan! Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen?
2014. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha igaz, hogy összefügg az állásával, akkor igaza van. Különben sem tudnátok megélni egy hétig 3.500.- Ft-ból.
2014. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én valahol megértem őt is. Irtó kellemetlen lehet azt mondani a munkahelyen, hogy most nincs 3500 ft-om...

Mikor mi a férjemmel összeköltöztünk volt olyan hóvége, hogy a 20-asokat váltottuk be a postán... Ma már jobban keresünk, de borzasztóan sajnálom a mai fiatalokat-a magam 30 évével-mert nagyon nehéz megélni.

Nem lehet hogy van valamennyi pénz még nála, azért fizette be?

2014. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Vagyis az élelmiszerre félretett pénzből csípett le 3500 Ft-ot, amiből a hónap végéig kell ennetek?


Mennyi pénz maradt?


Lehet, hogy jogosan akadtál ki, de ha tényleg kirakják akkor, ha nincs a csapatban (ez mondjuk fura nekem), akkor inkább fizesse be, mintsem az ő fizetése nélkül maradjatok, nem?


Kajával jól lehet zsonglőrködni különben, kevés pénzből jót főzni - kihívás :D

2014. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ha nem is 7 napig, hanem 4,5-5 napig lenne főtt kajánk, már az is több mint a semmi!

Nem tudom, hogy összefügg e a foci a munkájával...

Dolgoznak nők is azon a m.helyen, akkor őket is kirúgják? Vagy nekik más sportban kell jeleskedniük?!

2014. márc. 21. 19:15
 7/32 A kérdező kommentje:
Az utolsó 10 ezresemet váltotta fel reggel.
2014. márc. 21. 19:16
 8/32 A kérdező kommentje:
Ha lett volna nála pénz, akkor nem a pénztárcámból veszi ki a 10 ezrest, és váltja fel a boltba, és "csempészi vissza" a többit.
2014. márc. 21. 19:17
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Vagyis maradt 6500 Ft 10 napra, ugye? Az nem sok pénz, de ha ketten éltek belőle, akkor nehezen, de ki lehet hozni.

Napi 650 Ft. Olcsó főtt ételt kell készítened, kenyeret és olcsó felvágottat tudsz venni belőle. Ha nem egy évig kell így élni, hanem csak 10 napig, akkor kibírható. Szerintem ne akadj ki.

2014. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Amilyen igényei vannak a páromnak, nem tudom hogy fogom megoldani. :(


De akkor is bosszant, hogy én a 90 ft-os joghurtot nem veszem meg magamnak, mert tudom, hogy 10.-éig spórolunk, de ezek szerint csak nekem kell.

2014. márc. 21. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!