Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadtam ki az anyámra?

Jogosan akadtam ki az anyámra?

Figyelt kérdés

Állandóan ezt csinálja és már kikészülök tőle. Tegnap főztünk a barátommal, majd eltakarítottunk magunk után, elmosogattunk a saját és még az anyámék mosatlanját is, letöröltük a konyhabútort meg minden. Ma meg anyám elkezd velem ordítozni, hogy milyen mocsok van a konyhában, elege van már hogy semmit nem takarítunk el magunk után. Meglepetten lesek, hogy mi van, lemegyek és hát látom hogy anya kipakolt mindent vissza a konyhába amit mi elraktunk (száraz citrom, öreg hagyma, ősrégi szalonnamaradék, amiket mi elpakoltunk a kamrába vagy a hűtőbe), meg csomó mosatlan áll a mosogatóban. Nagyon összevesztünk ezen. Mondtam neki, hogy ezeket nem mi csináltuk, erre elkezd velem ordítozni, hogy ne nézzen már hülyének, semmire nem vagyok képes, stb stb. Felhívtam a barátomat, mondtam neki hogy mesélje már el mennyi mindent nem csináltunk tegnap, adnám oda a telefont anyának, erre ellöki, hogy őt nem érdekli és kinyomta a telefont. Már sírtam annyira felidegesedtem. Meg még ott ordítozik, hogy mostantól ő nem főz semmit (eddig se főzött semmit) meg hogy majd eszek azt amit veszek magamnak (mintha ő venne bármit is itthonra, a barátom, a saját pénzéből vesz kaját hogy NÁLUNK legyen mit enni). Na mindegy, de most nagyon felhúztam magam.


Egyszerűen nem veszi észre bármit is csinálok itthon, ha meg mondom neki hogy "kimostam, elmosogattam, kiporszívóztam stb stb" akkor meg "hát most dicsérjelek meg minden ilyen kis szarért?", de ha nem csinálok semmit akkor meg az a baja...


2013. dec. 28. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Neki is jutott abból, amit főztetek?
2013. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Anyád beteg,küld el orvoshoz sürgősen!
2013. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem is beteg!!!!!!!!!



Skizo..vagy akármi...

szerintem tényleg nem tudja, hogy ő pakolt ki...

mert ilyen nincs...

Komolyan..

2013. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de áh... A múltkor is összevesztünk, erre kisöpörte a szekrényemből a cuccokat, a pici lovas szobraim mind ripityára törtek. Kidobtam őket a kukába, végülis úgyis csak kacat volt. Ő meg kivette őket a kukából és kirakta őket a konyhapultra. Hónapokig ott voltak. Aztán egyik nap meguntam, mert nem lehetett férni tőlük, hát kidobtam őket vissza a szemetesbe. Erre ő megint kiveszi őket, hogy akkor ezek már nem kellenek? De hát szét voltak törve... Mondom nem, azért dobtam ki őket 2x is. Erre megint ott hagyja az asztalon őket....


Kipakol mindent, úgy néz már ki a konyhabútor, mint egy zsibvásár. Kipakolja a megszáradt, romlott kajamaradékot, mint más a ropit, hátha valaki megeszi... Én nem értem komolyan...

2013. dec. 28. 10:53
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen,jogosan.

Mit mond,minek rakja ki a szemetet?

2013. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Egyébként tök rendes a barátod.
2013. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Komoly pszichés gondjai lehetnek.
2013. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem mondott arra semmit, helyette felhozott valami mást, amivel támadhatott
2013. dec. 28. 11:20
 9/18 A kérdező kommentje:
meg amiket elmostunk, azokat visszapakolta a mosogatóba mert szerinte nem is tiszták... aztán meg azt mondja hogy hát mi ezt nem mostuk el
2013. dec. 28. 11:22
 10/18 anonim ***** válasza:
költözz el a barátodhoz, anyádnak meg még a telefont se vedd fel
2013. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!