Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan változott a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a kapcsolatotok a szüleitekkel mióta férjhez mentetek?

Figyelt kérdés
konkrétan olyan furcsa, hogy ahol 27 évig laktam, most olyan idegennek tűnik. 2 éve költöztem el otthonról, de emlékszek tisztán, hogy megvolt az esküvőnk, és másnap mentem haza, és nem mertem semmihez sem nyúlni, pedig előző nap még ott laktam. és még nekem most is a haza szó azt jelenti, hogy van anyuéknál, nem itt ahol élek a férjemmel. nem merek otthon enni, meg semmi ilyesmi, mert főként apámon látom, hogy szinte azt kívánja, hogy akadjon a torkomra, valamint a tesóim többször is szóvá tették, hogy takarodjak haza és zabáljak otthon. ha ők jönnek nálam, mindenütt turkálnak, és minden megesznek amit találnak, de sohasem jutott még eszembe, hogy ezt szóvá tegyem feléjük.
2012. jún. 9. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

És gondolod, hogy ez az esküvő miatt van? Én ritkán vagyok szüleimnél, mert 5 óra autóval egy irányba, de ha ott vagyok nyilván mindent lehet ugyanúgy enni, inni és használni. És nem csak nekem a férjemnek is.

Az hogy azt mondod, hogy haza megyek, az teljesen normális én is így mondom, a férjem is, de még anyukám is, aki 30 éve nem lakik a szüleinél.

Az hogy ilyen rosszindulatúak veled, szerintem nem pusztán azért van mert férjhez mentél. Nincsen valami konfliktus a háttérben?

2012. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, most nincs, és nem is volt, azelőtt meg pláne nem mikor még ott laktam :(
2012. jún. 9. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem változott az esküvő után,csak az, hogy nekem most itthon van otthon,és már nem a szüleim házában.

De ha ott vagyok eszem, mozgok a lakásban...

2012. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Ez nekem olyan furcsa amit írsz, hogy ilyen ellenségesek... a férjedet szeretik? Sokkal jobb körülmények közt élsz? Nem lehet hogy úgymond féltékenyek?

Nem lehetne ezt megbeszélni velük valahogy? Azért nem az az általános, hogy valakit szinte kitagad a családja csak mert házasságot kötött. Biztos bántja őket valami, jó lenne kitalálni mi, és akkor lehet orvosolni.

2012. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rosszabb helyzetben élek mint ők, és a férjemet is szerették mindig
2012. jún. 9. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem nagyon furcsa...Mármint mióta mi összeházasodtunk,már egymás szüleinél is sokkal otthonosabban mozgunk...Saját szülőknél meg ugyanúgy,mint előtt..
2012. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!