Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám üzlete lehet hogy...

Anyukám üzlete lehet hogy becsődöl. Hogyan segítsek neki? Nem akarom hogy idegösszeroppanást kapjon.

Figyelt kérdés

Anyukámmal egyedül élünk. Én 18 éves vagyok és még csak egy részmunka idős állást tudtam összekaparni ami nem fizet valami jól.

Anyumnak van egy kis vállalkozása és lehet be kell zárnia. Az egyik alkalmazottja bekavart. Amíg anyum egy hónapig kórházban volt a lány miatt elmentek a törzsvendégek és alig esik be azóta hozzá valaki. Nagyon el vagyunk keseredve. A legjobban inkább az fáj nekem hogy látom anyu milyen szomorú. Ez volt az élete, ő most 60 éves. Hogyan tudnék segíteni rajta? Szeretnék elmenni majd tanulni hogy esetleg legyen majd diplomám és esetleg jobban keressek, ez az álmom, de ez egyenlőre nem megoldható, de ugyanakkor szeretném biztonságban tudni anyumat. olyan tehetetlen vagyok :(



2014. máj. 28. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken millió "fekete" kozmetika van. Házhoz jár a kozmetikus vagy az otthonában fogad feketén vendéget. Rengeteg ilyenről hallottam már. (Fodrásszal ugyanez a helyzet.)

Jó hogy olcsóbban dolgozik. Nem fizet szjat, áfát, járulékokat.

2014. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak vidéken, a fővárosban is sok a feketén dolgozó fodrász, műszempillás, hajhosszabbító, műkörmös...Kimegy házhoz, számlát nem ad, így nem adót meg egyebet fizetni, mert különben nem élne meg, cserében olcsóbban dolgozik, mint aki szalont bérel, befizeti maga után az adót, járulékokat, rezsit stb.
2014. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
NAV-nak adhattok egy fülest. De ezt csak akkor érdemes, ha nálatok minden patyolat, mert anyud cégének is utána nézhetnek.
2014. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálnék a helyében valami akciót, és a korábbi törzsvendégeknek írnék egy kör-smst róla
2014. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na, sikerült megmenteni?
2020. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Meglepődtem, hogy "újraéledt" ez a régen kiírt kérdés. Legalább megköszönhettem volna a sok segítőkész választ.

Igen, sikerült megmenteni. Én vettem át a helyét és nagyon élvezem :) Szerencsére átvészeltük az átmeneti leállást is. Köszönöm az érdeklődést!

2020. aug. 21. 19:28
 17/18 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek utólag a zöld pipa, hátha számít még.
2020. aug. 21. 19:31
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesek vagytok! További sok sikert! :)
2020. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!