Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám megvert engem! MIT...

Anyukám megvert engem! MIT tegyek?

Figyelt kérdés

Anyuval és Apuval élek.Semmi gondunk nem volt mostanáig.Két here anyám megvert mert hármas lettem irodalomból.Nem vagyok rossz tanuló,4-5ös kategória.Amikor megtudta hogy hármas vagyok,lehülyézett,lesunyizott,és elmondta hogy elcsesztem az életem.Azóta megvon tölem mindent,nem enged semmit,még a laptopomat semi használhatom,ezért írok telefonról.Mindig negatív hozzám.Apámmal nincsenek jóban,hetente üvöltöznek.Már öt évesen is én csitítgattam öket.Kérlek segítsetek!

13/F



2014. jún. 1. 12:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
19%

Végezd el a munkád, ami a kötelességed. 13 évesen ez nem más, mint az iskola és a tanulás. Tőlem is kapnál egy tockost, ha rossz jegyeket hoznál haza úgy, hogy még csak nem is tanulsz, mert minden mással foglalkozol helyette.

A pofont pedig ne tituláld verésnek.

2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudsz mit tenni, sajnos az ő dolguk, ha egymással üvöltözni akarnak.


Csak egy dolgot tehetsz,próbálsz jobban teljesíteni az iskolában :(

2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

1-es,

Hol irta a kerdezo, hogy pofont kapott? Te mast olvasol mint ami ide van irva?

2014. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Öhmmmm ... 13 évesen hogy lehetsz doktor?

Anyudnak igaza van, hogy atnulnod kell, de egy 3-as simán becsúszhat még a lejobbaknak is (mert ahogy írod ez nem rendszeres), valamint az erőszak sosem megoldás. :)

2014. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(a doktor csak improvizálás volt,mert volt egg másik fiókom a nevemmel)
2014. jún. 1. 13:12
 6/36 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem egy két dolgot.Eléggé megvert.Ütlegelt,pofont adott.Aznap gyalog mentem iskolába.Néha Kedves,néha meg ha hozzászólok,kiadósan leüvölt.Mégegyszer köszönöm a válaszokat mindenkinek aki idöt szakított rám.
2014. jún. 1. 13:16
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
Szegény :( Sajnos anyád rajtad veri le a frusztráltságát. Próbálj olyan középsuliba menni majd aminek van a közelében kollégium. Így el tudsz szakadni tőlük.
2014. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem anyukád depressziós, kezelni kéne
2014. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
mintha sokat szamitana, kitunore vizsgaztam a szakmamba, felso kat, aztan 80ert rohadok a legalso szinten, akinek kisebb papirja volt, meg ott dolgozik a helyemen, mert ismerose vkinek...
2014. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
49%

Kamukérdés tele önellentmondással.

"Semmi gondunk nem volt mostanáig." vs. "Apámmal nincsenek jóban,hetente üvöltöznek.Már öt évesen is én csitítgattam öket." Akkor most melyik állítás az igaz? Ilyen rövid szövegben ilyen durván ellent mondani magadnak, művészet.

Persze, mindent megvon tőled, azért van 13 évesen laptopod ÉS okostelefonod. Tanuljál inkább.

2014. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!