Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám megvert engem! MIT...

Anyukám megvert engem! MIT tegyek?

Figyelt kérdés

Anyuval és Apuval élek.Semmi gondunk nem volt mostanáig.Két here anyám megvert mert hármas lettem irodalomból.Nem vagyok rossz tanuló,4-5ös kategória.Amikor megtudta hogy hármas vagyok,lehülyézett,lesunyizott,és elmondta hogy elcsesztem az életem.Azóta megvon tölem mindent,nem enged semmit,még a laptopomat semi használhatom,ezért írok telefonról.Mindig negatív hozzám.Apámmal nincsenek jóban,hetente üvöltöznek.Már öt évesen is én csitítgattam öket.Kérlek segítsetek!

13/F



2014. jún. 1. 12:57
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Elszakadni eszemben sincsen,szeretem öket,csak óriási teher azt elviselni hogy ha valami rossz rosszab lesz
2014. jún. 1. 13:26
 12/36 A kérdező kommentje:
Mármint velünk nem volt ban idáig.(most sincs különösen,szegény nagyon ideges,csak próbálok töletek kérdezni,mi segíthetne!)Köszönök mindent
2014. jún. 1. 13:31
 13/36 A kérdező kommentje:
Amúgy a cuccaimat magam vettem,én gyüjtöttem össze ezekre
2014. jún. 1. 13:32
 14/36 anonim ***** válasza:
41%
Miből? Diákmunka? Kétlem. Gondolom a zsebpénzből. Amit kitől is kaptál? Csak nem a szüleidtől?
2014. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%
13 évesen miből gyűjtesz pénzt, mikor diákmunkára is cak 15 éves kor felett mehetsz? 6 évig gyűjtötted a zsebpénzed?
2014. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
34%
sajnos sok ilyen szülő van.
2014. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
58%
Na, most árultad el végleg magad, ez egy orbitális kamukérdés.
2014. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Figyelj,semi rosszat nem akartam.Sokan megkérdezik miböl gyüjtöttem össze a pénzem.3Évig gyüjtöttem ezekre.Nem csúcsszuperek,a laptopom csak 50 volt használtan.Kérlek ne írjatok ilyeneket.Gondolhat rólam bárki bármit.Ha a "kamuzásról" van szó
2014. jún. 1. 13:48
 19/36 anonim ***** válasza:
64%
Marhára nem mondasz el nekünk valamit. Neked mindened megvan, laptopod, telefonod stb. Nekem nem volt semmi ilyesmim. Igaz, 15 évvel idősebb vagyok nálad. Az én anyám is pofon vágott néha, sőt még apámtól is kaptam. Mégis normális lettem, nem volt GYK meg facebook ahova mehettem volna rinyálni, hanem elfogadtam, hogy kaptam egy pofont, biztosan okkal. Az a baj, hogy a korod beliek iszonyúan el vannak kényeztetve, azt hiszed, hogy neked milyen rossz, holott neked rohadtul jó. Tanulj rendesen, ne legyél semmirekellő, ennyi dolgod van. Amúgy áruld el nekem kérlek, hogy, hogy szedted össze a pénzt notebookra és okostelefonra? Alsó hangon használtan is 100ezer a kettő. Még ha a legszarabbakat veszed is használtan akkor is.
2014. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Tudod,érdekel hogy mi van anyukámmal,nem a te életrajzod.akin normálisan válaszoltak,nagyon köszönöm.
2014. jún. 1. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!