Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyukám...

Broken hart kérdése:

Mit tegyek hogy anyukám bízzon bennem?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok.szerintem röviden össze foglalom:6hónapja van barátom. És általába 8 órám van, ezért 17 re érek haza és állandóan azt kérdi :már megint 8 órád volt? Meg ha lyukas órába bemegyek akor meg: kérd el a tanár számát , hogy otvagy e ? Mindig s anyira rosz ez a feszültség.meg az hogy sose engedi meg h suli után kin maradjak kicsit :( bocsi ha hoszú volt. Elöre köszi a válaszokat! Fontos!
2014. máj. 14. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha minden nap 17-re érsz haza, és még ehhez képest akarsz kimaradozni, akkor ugyan mikor tanulsz? Szerintem teljesen normális, hogy hétköznap nem kimaradozni kell, hanem elvégezni a dolgodat, ami jelen esetben a suli és a tanulás. Aztán hétvégén lehet lazítani. Gondolom úgyis folyamatosan a telefonon lógtok a barátoddal, szóval nem lesznek elvonási tüneteid:)
2014. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 8 óra tudtommal körülbelül 15:15-30-ig tart. A többi időben hol vagy?


Egyébként lehet, hogy megengedné, hogy kimaradj, ha nem minden nap kérdezés/engedély nélkül tennéd. Bár engem nem fogtak ilyen szigorúan ennyi idősen, ha a lányom minden nap több órás késéssel állítana haza a kifejezett kérésem ellenére, én sem örülnék.

2014. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.válasz adó nem mindig a telón lógunk ! És az van hogy 1órás a buszom haza 20perc szabadidőm és nem minden nap csak penteken mivel barátom nem kozelbe lakik még hétvegénse enged sehova! A falumba se ! :(
2014. máj. 14. 21:14
 4/10 A kérdező kommentje:
mármint csak a pénteki napon szeretnék ben maradni.
2014. máj. 14. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha a lányomnak ilyen pocsék helyesírása lenne 16 éves létére, én se engedném sehova.
2014. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit tettél korábban, ami miatt most ilyen szigorúan fog?
2014. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válszadó tudtommal nem a helyesírásom kérdeztem. Hát én nem tetem olyat de ugy van vele anyám hogy lányvagyok meg ilyesmi :/
2014. máj. 15. 05:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Neaggódj, az én anyám közölte idegenek előtt, hogy azért nem hagy itthon egyetlen éjszakára sem egyedül, mert az ő lakásában nem fogok orgiákat tartani. 12 éves voltam, és fogalmam nem volt, hogy mit jelent ez a szó, és a szex még véletlenül sem érdekelt, csak a barátaimmal szerettem volna lenni. De a legjobb barátnőmhöz is csak úgy mehettem át, hogy 4 után, és 8ra legkésőbb otthon kellett lennem. Hétvégén is.

És jogosan állítom most már 20 éves fejjel, hogy az anyám teljesen tönkretette a kamaszkorom, nem úgy szocializálódtam, mint a többi fiatal, úgyhogy mostmár egy itthon ülő depressziós pánikbeteg, szinte soha ki nem mozduló figura lettem, mert annyit időt töltöttem elzárva más emberektől, hogy barátaim abszolút nincsenek, és nagyon nehezen oldódom társaságban, ha úgy adódik..


Lázadni kell. Vagy lehet ezt a bezártságot mások nem így élik meg, de az én életem tönkretette az állandó megaláztatás, és bezártság.


A kérdésre válaszolva, nem tudsz tenni semmit, hogy az anyukád megbízzon benned. Ha nem akarnak bízni valakiben, akkor nem is fognak soha.

2014. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy megosztottad velem. Tőled kaptam a legjobb választ! Sajnálom hogy ez történt veled! De valószinüen ahogy a tegnapomat nézem meg végig chekkolom az edigi életem én is olyan leszek mint te ! :/
2014. máj. 16. 06:03
 10/10 A kérdező kommentje:
ha tudtok még valamit ez ügyben . Akkor várom köszi előre is...
2014. máj. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!