Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd 16 éves fiadat 200...

Elengednéd 16 éves fiadat 200 km-re lévő fesztiválra (1 napra) a 18 éves baráti társaságával?

Figyelt kérdés

Másnap reggel rögtön jönnének haza. A barátok egy részét ismerik a szülők.

Egy bizonyos külföldi rockzenekar koncertjére szeretnének elmenni, vagyis a "nagyok" mennek is. Elengednétek? Én vagyok az anya egyébként.


2014. jún. 4. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Én 15 éves koromtól egyedül jártam tőlem 100 km-re lévő barátnőmhöz vonattal, átszállással, pesti közlekedéssel, mindennel, 16/17 évesen pedig 200 km-re mentem egy barátnőm társaságában egy másik barátnőmhöz. Mindezt úgy, hogy lány vagyok. Semmi bajom nem lett.
2014. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
34%
Fogadjunk, hogy a Black Sabbath-ról és az Avenged Sevenfold-ról van szó a Nova Rockon :)Egyébként simán mehetnek szerintem.
2014. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon modern gondolkodásunak tartom magam, de nem engedném el. Őszintén, tudnál nyugodtan aludni?
2014. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nem, a Pannónia Fesztiválra akarnak menni.

Első válaszoló: igen, a nagylányomat hasonlóan én is engedtem ilyen helyekre, de ez egy fesztivál, és az zavar, hogy azért a 18 éveseknek már keményebb bulizási szokásaik vannak, nem akarom, hogy baja legyen a fiamnak.

2014. jún. 4. 18:56
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem amikor 16 éves volt a fiam, elengedtem, de csak úgy, hogy személyesen is ismertem azokat a srácokat akikkel elvolt, és az egyik srácnak a szülei is ott voltak.

De ha nem ismertem volna senkit, akkor nem engedtem volna el.

2014. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
néhányukat ismerem. de annyira gyerekek émg agyilag... nem tudom, tudnak-e egymásra vigyázni.
2014. jún. 4. 18:59
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Ne enged el kérdező! Ha valami történne vele, soha nem tudnál magadnak megbocsátani!
2014. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%

én elengedném a fiamat, ha megbízható, viszont lányomat nem biztos, hogy engedném, ha megbízható sem.

Sajnos a lányoknak veszélyesebb "az éjszaka"

2014. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Látod kérdező magadra maradsz:-) Egyikőnk engedné, másikunk nem. Neked kell döntened.
2014. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én elengedném. Ha nem megbízható a fiad akkor más módszerrel úgy is elérné azokat a dolgokat, amiktől félted, ha meg megbízható, akkor szerintem most se fogja megtenni. Lány esetébe nem engedném el.
2014. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!