Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy mellpla...

Hogy mondjam meg, hogy mellplasztikát szeretnék szülinapomra, ha nem akarom, hogy megint pszichiáterhez járassanak?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 éves leszek és szeretnék picivel nagyobb melleket, mert a mellem az egyetlen, amivel még elégedetlen vagyok.

Viszont már jártam pszichiáterhez (étkezési zavar miatt) és nem szeretném, ha azt hinné apa, vagy anya, hogy megint tökéletes akarok lenni és ezért újra bekattanok.



2014. jún. 13. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem fizetném. Hiába tehetem meg. Sőt! Kocsit se tennék a segge alá 18 évesen. De ez én vagyok.. apám... 18 évesen ilyenen agyalni..komolyan.. téged hogyan neveltek a szüleid? Milyen példát mutattak neked? Honnan jött az ötlet? Mióta szeretnéd? Meg konkrétan minek? Hanyas a melltartó méreted? Én 30hoz közel, szülés és szoptatás utan hezitálok ezen..megtehetném anyagilag már holnap is..de vagy 1 éve agyalok..és nagyon a plasztika ellen billen a mérleg..persze nem kell egyformának lenni minden embernek..de 18 évesen hpgy érzed, miben befolyásolná az életed ha nagyobb lenne a melled?
2014. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok,hogy 70-ről 80-ra szélesedett a vállad.Kis butus.XD
2014. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!